האם איילת שקד מתפקדת לליכוד? - 0404
+
האם איילת שקד מתפקדת לליכוד? רועי חדי

האם איילת שקד מתפקדת לליכוד?

בערב הנהגות יישובי השומרון שהתקיים אמש בביתו של ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, בנוכחות שרת המשפטים איילת שקד, שר הרווחה חיים כץ, וח"כ עודד פורר ובנוכחות יו"רים יישובים, קרא ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, לשרת המשפטים איילת שקד להתפקד לליכוד ולהצטרף להנהגת הליכוד. בסיום דבריו העניק דגן תעודות הוקרה לשקד, כץ ופורר על פועלם למען ההתיישבות.

שקד לא הגיבה עניינית לקריאה אולם אמרה לשר חיים כץ וליוסי דגן: "עשינו דברים גדולים יחד ונמשיך לעשות דברים גדולים יחד". עם זאת, שרת המשפטים איילת שקד סירבה להתייחס למהלכים הפוליטיים העתידיים ואמרה כי טרם החליטה על פעולותיה.

בהתייחסותה לתכנית טראמפ אמרה שקד כי, "טראמפ חבר גדול של ישראל, הנשיא וצוותו הם הממשל האוהד ביותר שהיה לישראל מעולם, אבל גם עבור חברים לא נחלק את ארץ ישראל".

כץ: "הגיע הזמן שנחיל את החוק הישראלי ביהודה ושומרון, זו זכותנו ההיסטורית וחובתנו למתיישבים שמגשימים את החזון הלאומי של העם היהודי. אמשיך ואפעל לחיזוק ההתיישבות בכל האמצעים שיעמדו לרשותי". כץ הוסיף בהתייחס לשקד: "איילת שקד היא ראויה ואנחנו צריכים אותה.ואני יש לי מפקד לליכוד כי זה עוצמה. וחברי הכנסת מבינים מה זו עצמה. אז כולם באים בתור. את לא צריכה לבוא לחכות בתור. יש לך את התמיכה שלי. את חשובה אנחנו צריכים אותך ונקווה שעד סוף הערב תגידי כן".

פורר: "ההתיישבות היא אבן יסוד של החזון הציוני המטרה שלנו היא להביא עוד מליון עולים למדינת ישראל שרבים מהם יעלו ליהודה ושומרון".

דגן סיכם ואמר: "אני רוצה להודות לך על השנים הארוכות, עוד לפני שהיית בכנסת, כפעילה למען ארץ ישראל, והעבודה המצויינת שעשית בכנסת ובממשלה. אני חושב שדווקא עכשיו אחרי התוצאות הלא טובות שהיו בבחירות, החכמה שלנו, כאנשים שזוכים להיות אלו שמוליכים את השומרון, צריכה להיות להזמין את איילת ולהודות לה. אני יכול להגיד לך עוד משהו, גם אם תרצי ללכת עכשיו לעסקים ולעשות כסף, אנחנו לא נתן לך, כי אין לך שום זכות להפסיק את השליחות שלך למען עם ישראל וארץ ישראל. ואני רוצה לקרוא לך, בצורה ברורה, תתפקדי לליכוד, תצטרפי למפלגת השלטון, ותמשיכי להיות חלק מההנהגה המובילה של מדינת ישראל".

רועי חדי

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com