בועז גולן: "הכומר גבריאל נדאף פורש רק בגלל הסרטונים שבידינו - התחנן שלא נפרסם" - 0404
צילום: 0404

בועז גולן: "הכומר גבריאל נדאף פורש רק בגלל הסרטונים שבידינו – התחנן שלא נפרסם"

הכומר גבריאל נדאף לא מגלה את האמת. הוא אינו יכול לגלות אותה והעדיף לרדת מהבמה, לפני שייחשף.

לפני כשבועים פורסמה כתבה בחדשות 0404 על כך שצפויה "רעידת אדמה" סביב הכומר וכי לא יוכל להמשיך בתפקידו וזאת לאחר שלידי חדשות 0404 הגיעו חומרי וידאו ברורים, בהם מתועד הכומר.

עשרות הסרטונים עדיין לא פורסמו, אך בחדשות 0404 הציגו כמה סרטונים קצרים המתעדים את הכומר מסתיר פעם אחר פעם את מצלמת האבטחה במשרדו (משרדי הפורום), באמצעות כובעו.

בועז גולן, מייסד חדשות 0404: "ראיתי את מה שכתב נדאף… שציין כי הוא פורש כדי להתעסק במשפחתו ורמז כי גורמים שונים הפריעו לו ופגעו בו. אנשיו דיברו על בעיות כספיות ושלחו מסרים לממשלה לסייע וזו למעשה עילת הפרישה. אני קובע ואומר בצורה ברורה: הכומר גבריאל נדאף פורש רק בגלל הסרטונים שבידינו ולא משום סיבה אחרת. נדאף יודע על חלק קטן מהסרטונים הנמצאים בידי חדשות 0404 וזה הספיק לו כדי לרדת מהבמה, לסגור דפי פייסבוק שניהל ולהעלם. אני יכול לגלות בפעם הראשונה שגורם מטעמו פנה אלינו והתחנן שלא נפרסם יותר שום דבר והבהיר כי נדאף יעזוב מיידית את הכל".

גולן, המשיך ואמר: "אני מציע לגבריאל נדאף לא להמציא סיפורים, לא להמציא שהוא עוזב בגלל סיבות אחרות. הוא ואני יודעים היטב את האמת. אני מציע לו להפסיק לשקר את עם ישראל באשר להתנהלותו – מי הוא וכיצד הוא מתנהל. הציבור לא יודע את האמת ולא מכיר את האיש שעומד מאחורי הגלימה. מדובר במסכה, מדובר בהתנהלות לא ראויה, בלשון המעטה ובאדם שאינו ראוי לשמש מנהיג רוחני ובטח שלא להיות בסביבה של חיילי צה"ל ולא בסביבתם של אנשי ממשל. הוא ממש לא היה ראוי להשיא משואה. כאב לי מאוד שנאלצתי לצפות בחומרים, ששינו לחלוטין את מה שהיה ידוע בציבור עד אז על גבריאל נדאף. הפרק שלו בעניין זה הסתיים וטוב שכך. למען עם ישראל". (בסרטונים ובתמונה: נדאף מסתיר את מצלמת האבטחה).

*עשרות סרטונים שונים שמורים בידי מערכת חדשות 0404.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]