כל מה שרצית לדעת על טיפולי בוטוקס - 0404
+
כל מה שרצית לדעת על טיפולי בוטוקס Pixabay

כל מה שרצית לדעת על טיפולי בוטוקס

אחד מהבילויים הקבועים שאת נוהגת לעשות בכל שבוע כבר עשרים שנה הוא מפגש עם חברות וותיקות. מדי פעם ישנה חברה נוספת שמתווספת לחבורה שלכן במהלך היכרות באחד החוגים או הטיולים שערכתן, אך לרוב מדובר באותן חברות טובות שאת רגילה לראות באופן קבוע.

כמו כל חבורה של בנות שנפגשת יחד, אתן נוהגות לדבר על אלף ואחת דברים כמו סיפורים אישיים מחיי המשפחה, אילו דברים מיוחדים ילדיכם עשו בשבוע האחרון שמילאו אתכם בגאווה וכמובן איך אפשר בלי כמה ריכולים קטנים על ההיא והוא.

אך במהלך אחד מאותם מפגשים שבועיים התחלת לשים לב למשהו מעט שונה אצל אחת מחברותייך, לפתע הפנים שלה נראות זוהרות וקורנות יותר מהרגיל ללא סיבה נראית לעין – לפחות לא משהו שהיא סיפרה ושיתפה אתכן החברות. אם לא הייתן כבר מעל גילאי 50 היית יכולה לחשוד שהיא נכנסה להריון, אך מכיוון שזה בלתי אפשרי בשלב זה בחיים – מהי הסיבה למראה המיוחד הזה אצלה בפנים?

מהו בוטוקס?

התשובה לכך היא כמובן בוטוקס. זהו אותו טיפול פופולרי ומבוקש ביותר בקרב נשים וגברים כאחד שעברו את גילאי ה-50 לרוב, למרות שניתן לראות גם כאלו שמתחילים לעשות את הטיפולים כבר בגילאי ה-40.

עור הפנים של כל אחד מתבגר בקצב האישי לו, אם בגלל חשיפה ממושכת לשמש שבגיל הזה מתחילים לראות את ההשפעה לכך, או בגלל עניין גנטי. כאשר העור מתבגר נוצרים קמטים בעיקר באזור הפנים, דבר שפוגם במראה עור הפנים שלנו וגם מסגיר את גילנו ולעיתים אף מקצין אותו. באמצעות טיפולי בוטוקס של ביונד קליניקס ניתן להעלים את אותם קמטים סוררים. הבוטוקס הוא סוג של חלבון שמרפה שרירים מכווצים, וכך מעלים קמטים שונים בעור.

יתרונות טיפולי הבוטוקס לי שרוצה להיראות טוב

העלמת קמטים – מכיוון שעור הפנים שלנו הוא החלק החשוף ביותר במהלך היומיום, זהו גם שטח העור שנפגע יותר מחשיפה לשמש ושאר נזקים כמו רוח, יובש, אבק, לחות ועוד. נזקי החשיפה לשמש לא נראים מיד, אלא רק בגילאים מבוגרים יותר. הנזקים הללו מופיעים לנו בעיקר בפנים בצורת קמטים שאינם אסתטיים. באמצעות הזרקה של חומר הבוטוקס ניתן להחליק את מראה הקמטים, ולהעלים אותם גם בגילאים מבוגרים.

טיפול מהיר ללא ניתוחים – טיפולי הבוטוקס נעשים באופן מהיר ופשוט, באמצעות הזרקת החומר באופן ממוקד וללא צורך בניתוח או פעולות פולשניות. כך משך ההחלמה והתוצאה הנראית לעין היא כמעט מיידית.

טיפול בטוח ויעיל – חומר הבוטוקס נחקר שנים רבות ומאושר לשימוש על ידי גופי הבריאות. לכן הוא נחשב לטיפול בטוח במיוחד וגם יעיל ואפקטיבי מאוד.

למי מיועד טיפול בוטוקס?

הטיפול מיועד לגברים ונשים כאחד. בין אם לצורך החלקת והעלמת קמטים שנוצרו בגלל נזקי השמש, או קמטי הבעה שונים שנצרו במהלך הזמן באזור הפנים.