דו״ח ״רוסיה גייט״: טראמפ ניסה להדיח את התובע המיוחד בגלל החקירה. טראמפ: ״המשחק נגמר״ - 0404
+
דו״ח ״רוסיה גייט״: טראמפ ניסה להדיח את התובע המיוחד בגלל החקירה. טראמפ: ״המשחק נגמר״

דו״ח ״רוסיה גייט״: טראמפ ניסה להדיח את התובע המיוחד בגלל החקירה. טראמפ: ״המשחק נגמר״

הדו״ח המורחב בפרשת החשד להתערבות רוסית בבחירות בארה״ב הוגש לקונגרס האמריקאי ובו הובהר מפורשות כי לא היתה כל קנונייה וכי הרוסים לא שיתפו פעולה עם טראמפ ולא עם אנשי הקמפיין שלו.

בדו״ח טענה כי טראמפ ניסה להכשיל את החקירה ולהדיח את התובע המיוחד. הדמוקרטים דורשים כי התובע יעיד כנגד טראמפ ואילו הנשיא צייץ בטוויטר וקבע: ״המשחק נגמר״.

עוד בטרם פורסם הדו״ח, התובע הכללי, וויליאם באר, חזר ואמר היום כי טראמפ אינו מעורב בפרשה: ״ממשלת רוסיה ניסתה להתערב בהליך הבחירות, אך בגלל החקירה המקיפה של התובע המיוחד, ידוע לנו שהפעילים הרוסיים שפעלו וביצעו את המזימות האלה, לא שיתפו פעולה עם הנשיא טראמפ ולא עם אנשי קמפיין טראמפ״.

באר הוסיף ואמר: ״לאחר שהתברר שלא היתה קנונייה עם רוסיה, נבדק אם פעולות מסוימות של הנשיא טראמפ נחשבות לשיבוש הליכי חקירה״. באר הבהיר כי התובע המיוחד מולר לא קבע שהנשיא טראמפ ביצע עבירה כלשהי בעשרה מקרים שנבדקו, אך מנגד גם לא טען שטראמפ לא עבר עבירה. הקביעה בעניין זה של באר בלבד.

 

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com