ימשיכו להלחם בטרור ולהגן על הבית: הגיע לסיומו מסע "בדרכי אריות" של חטיבת כפיר (צפו בתמונות) - 0404
+
ימשיכו להלחם בטרור ולהגן על הבית: הגיע לסיומו מסע "בדרכי אריות" של חטיבת כפיר (צפו בתמונות) דובר צה''ל

ימשיכו להלחם בטרור ולהגן על הבית: הגיע לסיומו מסע "בדרכי אריות" של חטיבת כפיר (צפו בתמונות)

הערב (שלישי), בכותל המערבי, הגיע לסיומו מסע בן יומיים "בדרכי אריות" של חטיבת כפיר. במסע, צעדו מפקדי ולוחמי החטיבה בשבילי יהודה ושומרון וסיירו במקומות עליהם הם מגינים יומם ולילה.

במסגרת המסע, צעדו לוחמי החטיבה בהובלת מפקדיהם, בשלל נתיבי המורשת החטיבתית ועברו הדרכות ערכיות והיסטוריות מהתקופה בה נלחמו הגדודים והסיירות שהרכיבו את החטיבה ממבצע ״שובו אחים״, דרך אירועי ״גודל השעה״ ועד לאירועים מבצעיים בימים האחרונים.

דובר צה"ל

במהלך המסע, הלוחמים פגשו לוחמי עבר ביניהם מפקדה הראשון של החטיבה, תת-אלוף במילואים דוד מנחם. את סיומו, ציינה החטיבה בערב מורשת חטיבתי בכותל המערבי, בנוכחות מפקד פיקוד המרכז אלוף נדב פדן ומפקד אוגדה 340, תת-אלוף דוד זיני.

מפקד החטיבה, אלוף-משנה ציון רצון: "חטיבת כפיר הינה חטיבת החי״ר הגדולה והצעירה ביותר בצה"ל. החטיבה נמצאת בליבת העשייה של צה"ל ומוצבת בגזרות המורכבות והאינטנסיביות ביותר. לוחמי ומפקדי החטיבה צעדו בגזרות המבצעיות עליהן אנו מגינים יומם ולילה, סיירו את השטח, למדו את היסטוריית עמנו וסיפרו את מורשת הקרב של החטיבה.

לוחמי ומפקדי החטיבה ימשיכו להילחם בטרור ולהגן על הבית – במומחיות, במקצועיות, בנחישות, בגאווה ומתוך תחושת שליחות ואמונה בצדקת הדרך".

דובר צה"ל

דובר צה"ל

דובר צה"ל

דובר צה"ל

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com