מקורבי נתניהו: "נגמרו הימים בהם מעלים ידיעות שווא בתקשורת כדי להניע חקירות סרק נגד רה"מ" - 0404
+
מקורבי נתניהו: "נגמרו הימים בהם מעלים ידיעות שווא בתקשורת כדי להניע חקירות סרק נגד רה"מ" גוגל מפות

מקורבי נתניהו: "נגמרו הימים בהם מעלים ידיעות שווא בתקשורת כדי להניע חקירות סרק נגד רה"מ"

לאחר דיווח באתר "ynet" אודות פתיחת בדיקה במשטרה בפרשת המניות של ראש הממשלה בנימין נתניהו, וגביית עדות של חוקרי המשטרה מאדם שסיפק להם הקלטות הקשורות לבני משפחתו של נתן מיליקובסקי – בן דודו של ראש הממשלה, התנערה המשטרה מהדיווח והודיעה כי "עדות אינה מעידה בהכרח על פתיחה בבדיקה או בחקירה".

על פי הדיווח, ממידע שהגיע לידי החוקרים וכעת נבדק, עולה טענה כי עסקת המניות בין נתניהו לבן דודו הייתה "בעייתית" וכפי ראש הממשלה כלל לא שילם על המניות שרכש מהחברה של מיליקובסקי.

מהמשטרה נמסר בתגובה לדיווח כי, "משטרת ישראל אינה אחראית לפרסומים בלתי רשמיים המופיעים מטעם גורמים שונים ועל אחריותם. המשטרה אינה נוהגת להכחיש או לאשר עצם קיומן של חקירות.

במקרה רגיש זה ובשל משמעויותיו הציבוריות בחרנו להודיע לציבור כי משטרת ישראל לא פתחה בבדיקה או חקירת הנושא – הגעת פלוני למסור עדות אינה מעידה בהכרח על פתיחה בבדיקה או חקירה".

מטעם ראש הממשלה בנימין נתניהו נמסר בתגובה כי, "ראש הממשלה פעל לחלוטין לפי הדין והמשטרה עצמה כבר הכחישה שפתחה בבדיקה או בחקירה בנושא. כנראה שיש גורמים בתקשורת שעדיין לא הפנימו את תוצאות הבחירות. נגמרו הימים שבהם מעלים ידיעות שווא בתקשורת כדי להניע חקירות סרק נגד ראש הממשלה נתניהו".