מיישמים את הרפורמה בחברת החשמל: נפת השרון החדשה - 0404
+
מיישמים את הרפורמה בחברת החשמל: נפת השרון החדשה 0404

מיישמים את הרפורמה בחברת החשמל: נפת השרון החדשה

היום (שלישי), מיישמת חברת החשמל את אחד מהשינויים הארגוניים המשמעותיים שתוכננו בעקבות הסכם הרפורמה בחטיבת הלקוחות ובכלל חטיבות החברה, איחוד אזורים מנהליים לנפות חדשות כאשר הראשונה שבהן היא נפת שרון. בחודש יוני 2018 אישרה ממשלת ישראל  את הרפורמה במשק החשמל. מלבד השפעתה של הרפורמה על מבנה משק החשמל והתחרות במקטעי הייצור והאספקה, נדרשת חברת החשמל לשינויים עמוקים ולצעדי התייעלות בתוך חברת החשמל.

עופר בלוך, מנכ"ל חברת החשמל: "בעקבות הסכם הרפורמה במשק החשמל, החברה מבצעת  שורה של שינויים ארגוניים. תוכנית השינוי הארגוני שנערכת במסגרתו, בכלל חטיבות החברה, נועדה להתאים את מבנה החברה ואופן התנהלותה כנדרש מחברה עסקית במשק תחרותי, תוך הצבת יעדים של חיסכון, התייעלות וצמצום בעלויות.  כל זאת, תוך כדי שיפור השירות ללקוחותיה".

יצחק בלמס מנהל חטיבת לקוחות והמשנה למנכ"ל: "במסגרת תכניות השינויים נשקלו מכלול ההיבטים המאפשרים מתן שרות איכותי ומהיר יותר ללקוחות החברה. בהתאם, הוחלט לאחד את האזורים רעננה ונתניה ל"נפה" שתקרא נפת שרון ותאגד את מכלול הפעילויות הטכניות והמסחריות, כאשר המטרה היא אחת- שיפור רמת השירות ללקוחות. אנחנו נמשיך בעבודות לשיפור שוטף של רשת החשמל על מנת להבטיח אספקת חשמל אמינה ואיכותית".

אהרון שיפר, שניהל את אזור נתניה מונה למנהל הנפה כאמור הראשונה מבין שלוש העתידות לקום במהלך השנה במחוז הדרום שבניהולו של ד"ר קובי יהב.

נפת השרון מתפרשת על שטח גיאוגרפי של כ-372 קמ"ר ומונה כ-271,862 לקוחות. במשרדי החברה ברעננה ירוכזו כל הפעילויות הטכניות של מחלקות הביצוע והתכנון שבאזור הגיאוגרפי של הנפה ובמשרדי החברה הקיימים בנתניה ירוכזו פעילויות קבלת הקהל, מתן השירותים המסחריים ולשכת מנהל הנפה.

במקביל, חברת החשמל מעמידה לשירות הלקוחות שורה של כלים דיגיטאליים לביצוע פעולות באופן עצמאי, אשר יקלו ויוסיפו עוד אפשרויות לקבלת שירות במגוון נרחב של נושאים ללקוחות.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com