מכללת פסגות: חוות דעת - 0404
מכללת פסגות: חוות דעת יח"צ

מכללת פסגות: חוות דעת

מכללת פסגות היא מכללה וותיקה ומוכרת שמציעה מסלולי הכשרה מקצועיים בתחומי שוק ההון, יזמות נדל"ן ויזמות עסקית. עשרות אלפי אנשים בארץ עברו תחת ידיה מאז שנוסדה ויצאו לעסוק ביזמות ובהשקעות חכמות ומניבות בעולם המאתגר והאמיתי. למכללה 6 סניפים בפריסה ארצית והיא מתחייבת לצייד את תלמידיה בארגז כלים מושחז ומדויק, תוך כדי ליווי אישי ומקצועי לאורך כל מסלול הלמידה. הלימודים מועברים על ידי צוות של מומחים מנוסים וברי ידע בתחומם ובסביבה ממוחשבת ואינטראקטיבית. המכללה היא היחידה בארץ בתחומה שמתהדרת ב-"תו אמון הציבור" שהוענק לה בשל המחויבות שלה לפעול בהגינות, בכבוד, באכפתיות, בשקיפות מלאה ובשיתוף פעולה עם ארגון אמון הציבור.

רועי ראובן ויניב ארביב – בעלי המכללה

את מכללת פסגות הקימו שני הבעלים שלה – רועי ראובן ויניב ארביב, שעשו לעצמם שם כ-"מפצחי מניות" חדים ומושחזים ובעלי עין להשקעה עם ערך גבוה. לקונספט של יזמות וביצוע השקעות חכמות ומניבות הם נחשפו בזמן הצבא והחליטו לקחת יוזמה. הם למדו את שוק ההון על בוריו, סחרו בעצמם, והחליטו להעביר את מה שהם יודעים לאנשים רבים ככל האפשר, על מנת שאלו יוכלו לרכוש ידע ומיומנויות שיאפשרו להם לפרוץ את שלשלאות השכירות, לצאת ממרוץ העכברים ולהיות אדונים לעצמם. הם בעליהם של שני הסניפים הגדולים ביותר של המכללה וברשותם נכסי נדל"ן משמעותיים במיקומים אסטרטגיים נוספים, שמשמשים עבורם כנכסים מניבים.

לימוד שוק ההון במכללה

הלימודים במכללה משלבים בין ידע תיאורטי לפרקטיקה מעשית, עם דגש על התנסות בפועל. כשמדובר בלימודי שוק ההון, התלמידים רוכשים ידע וכלים בכל הנוגע למסחר במניות, זיהוי מגמות, איתור הזדמנויות והימנעות מרבית מטעויות. התלמידים מתנסים במסחר כבר במהלך הלימודים עצמם, וכך הם יכולים לשחות במים האמיתיים ולחוש את השוק, רק שהם זוכים לעשות זאת בליווי צמוד של המרצים שלהם. אין תחליף להתנסות והשקעה בפועל, ובפרט כאשר יש מי שיכול ללוות אותם ולעזור להם לנווט את הספינה. השילוב בין רכישת הידע, ההתנסות בפועל וההשראה שהם שואבים מסוחרים אמיתיים ובעלי ניסיון רב, עוזרים להם אחר כך להטמיע את כל אשר ספגו ולהיות משקיעים טובים יותר.

לימודי יזמות נדל"ן במכללה

המכללה דוגלת בשילוב בין תיאוריה לפרקטיקה והתנסות בשטח גם כשמדובר בלימודי יזמות נדל"ן והשקעות בנדל"ן. המכללה מכשירה משקיעים שמסוגלים לבצע עסקאות מניבות ולמקסם את הרווחים שלהם בכל עסקה ועסקה. התלמידים לומדים להכיר את שוק הנדל"ן המודרני על גרסתו העדכנית ביותר ולומדים להכיר את החידושים האחרונים. הם לומדים לנתח שווקים, לבנות תכנית עסקית, לאתר מוקשים בעסקאות נדלניות ולומדים גם על התחדשות עירונית. הידע והניסיון שהם רוכשים מעניק להם יתרון על פני משקיעים אחרים. גם כאן מדובר בליווי צמוד ואישי בידי צוות מרצים מקצועי, ידען ובעל ניסיון אמיתי ורב שנים בעולם הנדל"ן, שמדריך את התלמידים כיצד, מתי ואיפה להשקיע. זהו ללא ספק יתרון שאי אפשר להדביק לו מחיר, אבל בהחלט אפשר לומר שמדובר בנכס מניב עבור התלמידים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]