פעילות פסח לכל המשפחה במוזיאון ידידי ישראל - 0404
+
פעילות פסח לכל המשפחה במוזיאון ידידי ישראל אורן כהן

פעילות פסח לכל המשפחה במוזיאון ידידי ישראל

מוזיאון ידידי ישראל חוגג את חג הפסח ומזמין את כל המשפחה ליהנות מתערוכת חג הכוללת 14 מיצגים חדשים, שיוצגו במהלך החג. המייצגים מספרים על המוטיבים הבולטים של החג, בניהם עשרת המכות, ארבעת הכוסות, צלחת הסימנים, מצות, הגדת פסח וקריעת ים סוף. כל אלו נוספים למסע מרתק אחורה בזמן על סיפורים מרגשים של ידידי ישראל לדורותיהם, ולקשר המתחזק לאורך השנים בין עמים שונים ויהודים מסביב לעולם.

אורן כהן

מחירים: בחג הפסח, בין התאריכים 19-27.4.19 המוזיאון מציע מבצע לכל המשפחה – שני מבוגרים + שלושה ילדים במחיר 100 ש"ח. כתובת: יוסף ריבלין 20 ירושלים (צמוד לכיכר החתולות). שעות פעילות: בימי חול המועד: 9:30-20:45, בימי שישי בין השעות 9:30-14:00 ובימי שבת בין השעות:  10:00-18:00.

הסיור במוזיאון באורך כשעה ומתקיים בעברית, אך ניתן לקבל הדרכה ב-16 שפות נוספות.יש לתאם סיור מראש: reservations@fozhc.com או בטלפון: 02-5329400

מוזיאון ידידי ישראל מציג עשרות מיצגים בטכנולוגיות המתקדמות מסוגן בעולם, בניהם מייצגים מתחלפים שלכל אחד מאפיינים כמו מסכי מגע, אלמנטים אור קוליים וטכנולוגיות אור המכוונות לפי תנועות המבקרים. המבקרים ייחשפו לסיפורם של ידידנו מעמים שונים בעולם, שסייעו לעם היהודי ולקידום הקמתה של מדינת ישראל, כדוגמת: אורד וינגייט, המלכה אליזבת, ראול ולנברג, אוסקר שינלדר ועוד.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com