סלון פינתי – איך לבחור נכון? - 0404
+
סלון פינתי – איך לבחור נכון? ארנה רהיטים

סלון פינתי – איך לבחור נכון?

הסלון הפינתי צובר תאוצה וניתן למצוא אותו כיום בבתים רבים, קטנים כגדולים משום שזה מאפשר להחליט על עיצוב הסלון הפינתי תוך אפשרות רבה למשחק ויצירת האווירה הרצויה.

חללים קטנים יכולים להרכיב סלון פינתי על מנת לנצל את המרחב בצורה הטובה ביותר ואילו בתים בעלי חלל גדול יכולים לבחור בעיצוב סלון פינתי על מנת ליצור הפרדה בין החללים השונים וליצור מראה אסתטי אלגנטי.

סלון פינתי בחללים קטנים

במידה ואתם מעוניינים בעיצוב ספות פינתיות בחלל קטן, הרי שמדובר בפתרון האידיאלי עבורכם. ניתן לבחור בספות פינתיות אשר בנויות בהתאמה מלאה לאופי החדר, להצמידן לקירות ושאלו יהיו מופנות לטלוויזיה או למרכז החדר בצורה מרבית כאשר בוחרים בעיצוב בהתאמה אישית. מומלץ לבחור בספות בעלות משענות נמוכות כאשר מדובר בחללים קטנים על מנת שהסלון הפינתי יהיה מינימליסטי ולא יתפוס שטח נרחב מהעיצוב של החלל. בנוסף, כאשר אלו נשענות על גבי הקיר תוכלו לבחור להרכיב עליהן כריות גדולות במיוחד.

סלון פינתי בחדרי שינה

עיצוב חדרי שינה מעוצבים עם סלון פינתי תופס תאוצה גם הוא. מכיוון שחדרי שינה לרוב יהיו קטנים יותר מחללים אחרים בבית, הסלון הפינתי ובייחוד הספות הפינתיות מתאימות במיוחד. כמו כאשר מדובר בסלון פינתי המיועד לחלל קטן, כך גם בחדר השנה מאופיינים אותם הדגשים. יחד עם זאת, כאשר מדובר בחדר שינה של אחד הילדים או שמדובר בחדר השינה של אדם הגר בדירת שותפים, מומלץ לבחור בספות הנפתחות למיטה על מנת שיוכלו לארח בקלות או בכאלו המאפשרות אכסון תחתיהן על מנת לאפשר ניצול מרבי של החלל.

עיצוב סלון פינתי לחללים גדולים

כאשר מדובר בסלון גדול, הרי שאפשרויות המשחק גדולות יותר גם הן. ראשית, במידה ואין צורך בהצמדת הספות על הקירות, הרי שתוכלו לבחור במידות שונות לפי בחירתכם של הספות הפינתיות. בחללים גדולים, ההמלצה כבר הינה בחירה בספות בעלות משענת גבוהה על מנת ליצור הפרדה ברורה בין החללים השונים כך שאם חלל המטבח והסלון משותפים, תוכלו להפריד ביניהם בצורה מוחלטת וליצור אווירה שונה בכל חלל בנפרד. כמו כן כאשר בוחרים בספות פינתיות לעיצוב חללים גדולים, חשוב מאוד לבדוק את גב הספות כדי לראות שהינו אסתטי ונעים מפני שזה יפה אל חלל הבית.

סלון פינתי בהתאמה אישית

מכיוון שסלון פינתי נועד בין היתר לנצל את מרחב המחייה באופן מרבי, היכולת לעצב את הכל בהתאמה אישית מטיבה עם מטרת הסלון הפינתי. בארנה רהיטים תוכלו לבחור ממגוון רחב של רהיטים החל מסלון קומפלט ועד לעיצוב בהתאמה אישית עבורכם. השלב הראשון בהזמנת הסלון החדש הינו מדידת החלל, חשוב שתחליטו מראש איפה יהיה ממוקם מזנון המולטימדיה של הבית ובמיוחד כאשר מדובר בסלון בו הספה צריכה להיות צמודה לשני קירות על מנת שתוכלו לאפשר לכל הנוכחים בסלון ליהנות מצפייה נוחה וישירה.

סלון פינתי מודולרי או קבוע?

ריהוט מודולרי הינו כזה שמאפשר הזזת אלמנטים שונים של הריהוט עם מנת לשנות את האווירה בחלל. במידה ואתם מעוניינים לקיים בסלון ביתכם יותר מסוג פעילות אחת כמו ישיבה משותפת של בני הבית ואורחים בסלון אלא גם לשלב יוגה בסלון או אפילו הרצאה הדורשת יצירת מעגל, מומלץ לבחור בסלון פינתי מודולרי. לא כל סלון פינתי הינו מודולרי אך באופן כללי מדובר ברהיטים שלרוב מאפשרים את צורך זה.

אלמנטים ודגשים בבחירת סלון פינתי

מכיוון שהכל ניתן לעיצוב בהתאמה אישית, אתם יכולים לתכנן בקפידה את הצרכים שלכם מהריהוט לסלון הפינתי ולכן מומלץ לחשוב על הטווח הארוך. לרוב, כאשר מדובר בסלון פינתי לחדר שינה של אחד הילדים או לדירת שותפים, מתבקשת ספה הנפתחת למיטה אך מצד שני כאשר מדובר בחללים קטנים יותר, לפעמים ישנה העדפה לכזה המאפשר אכסנה מתחת למיטה. כמו כן במידה ואתם בוחרים בספות מבד, יש באפשרותכם לבחור בספות פינתיות שהריפוד שלהן הוא בר שליפה. הכוונה הינה שתוכלו להסיר את הריפוד בקלות יחסית, לכבס או להחליף וכך להימנע ממצבים לא נעימים בהם לא ניתן להוריד את הכתמים מהריפוד. במידה ואתם בוחרים בספות בד, בדקו מראש האם ניתן לנקות את סוג העור הספציפי מבלי להסב לו נזק משימוש בחומרי ניקוי.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com