כלי תקשורת שונים דוחפים לממשלת אחדות: אל תאמינו לפייק ניוז - 0404
+
כלי תקשורת שונים דוחפים לממשלת אחדות: אל תאמינו לפייק ניוז

כלי תקשורת שונים דוחפים לממשלת אחדות: אל תאמינו לפייק ניוז

זה הולך יחד. דקה אחרי שהתברר לשמאל שהוא לא הצליח במשימתו להפיכה שלטונית, החלו לחזור כותרות הצוללות, החקירות ואיתן יחד דיווחי הסרק על חשיבות ממשלת אחדות יחד עם גנץ ולפיד.

אל תתרגשו. גורם בכיר בליכוד אמר לחדשות 0404 כי ״גנץ לא יישב בקואליציה, לא עכשיו, לא בהמשך ובכלל לא״. במילים אחרות, כלי תקשורת, שהשקיעו כה רבות כדי שלפיד וגנץ ינהלו את חיינו כאן בארץ ישראל, אוכלים לעצמם את הראש ולא מבינים איך שוב הפסידו במערכה. התקשורת לא מוכנה לקבל שעם ישראל נמצא בצד הימני של המפה, היא לא מוכנה לקבל את התוצאות הברורות של רוב גדול לימין. אם תקחו בחשבון שבנט קיבל כמעט ארבעה מנדטים ימניים לחלוטין וזהות לפחות מנדט וחצי מהימין, אזי, שהרוב עומד על לפחות 70 מנדטים לגוש הימין.

התקשורת לא מצליחה להבין איך פעם אחר פעם, היא, יחד עם מפלגת שמאל, כל פעם עם קומבינה חדשה ויחד עם ארגונים עמוסי כסף, לא מצליחים לקחת את המדינה.

כעת, המטרה של חלק מכלי התקשורת ברורה: להכניס את גנץ בכוח לממשלת אחדות, כדי שלא יפסידו את כל הקופה.

בימים הבאים צפויה ישראל למבול של ידיעות פייק ניוז על רצון של גורמים בקואליציה בממשלת אחדות, ברצון של נתניהו בממשלת אחדות וכן פרשנויות כמה זה יעשה לו טוב ברמה האישית, המדינית וגם לקראת תכנית המאה של טראמפ. גם תכנית המאה, שלא צפויה לכלול כלל מסירת שטחי ארץ לאוייב, תהיה חלק ממסע ההפחדה.

אל תאמינו. אל תאמינו לדיווחים, אל תאמינו לפייק ניוז המכוון מראש כדי לנסות ולפגוע בתהליך שבו החלה הממשלה האחרונה – תהליך החזרת הארץ למקורותיה. לעם ישראל.

כבר כעת מנסים בתקשורת השונה לסכל את מינויו של יריב לוין לתפקיד שר המשפטים. לוין ידוע כמי שרוצה לטפל בבעיית בג״ץ, אף הרבה יותר מהשרה איילת שקד. הם ינסו בכוח להפחיד את ראש הממשלה שהדבר רע עבורו. זה בדיוק המקום לתת ללוין את התיק ולהרוס להם עוד פייק ידיעה.

חלק מכלי התקשורת מנסים לצייר את 35 המנדטים שהשיג גנץ כהצלחה כבירה. גם זה פייק ניוז. גנץ, חבר למפלגות של לפיד ויעלון (חדל המנדטים) ולמעשה קיבל קולות ממפלגות שמאל – ״העבודה״ ו״יש עתיד״. ״העבודה״ עמדה על 24 מנדטים וירדה בבחירות האלה ל-6 בלבד. ״יש עתיד״ של יאיר לפיד עמדה על 11 מנדטים. 18 מצביעי ״העבודה״ לא עברו לליכוד. הם עברו ל״כחול לבן״ ונתנו לה 18 מנדטים. מצביעי ״יש עתיד״ נתנו לה 11. יחד, הם נתנו ל״כחול לבן״ 29 מנדטים. גנץ עצמו, הוסיף למפלגה עוד 6 מנדטים בלבד. כשמביטים על המפה הכללית, הימין התחזק והמשמעות היא שבני גנץ נכשל.

כאשר לשמאל ולחלק מכלי התקשורת לא נותר דבר והם הובסו בנוק-אאוט מהדהד, נותר להם רק לנסות ולדחוף בכוח את גנץ לממשלת אחדות. אל תתרגשו. זה רק פייק ניוז.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com