שבת הגדול! עם ישראל בחר בארצו השלמה, במסורת ישראל ובחיזוק חיילי צה״ל - 0404
+
שבת הגדול! עם ישראל בחר בארצו השלמה, במסורת ישראל ובחיזוק חיילי צה״ל ארנון בוסאני

שבת הגדול! עם ישראל בחר בארצו השלמה, במסורת ישראל ובחיזוק חיילי צה״ל

נמצאים אנו בשבת הגדול – תרתי משמע. שעות בודדות לאחר שפורסמו התוצאות הסופיות של הבחירות לכנסת ישראל.

עם ישראל אמר שוב את דברו והבהיר לכל מי שמנסה ללכת בדרך אחרת, כי רוב אזרחי ישראל לא מוכנים לוותר על שטחי ארץ, על מסורת ישראל ואינם מוכנים להמשך הפגיעה בחיילי צה״ל.

אלה לא היו בחירות רק בין ימין לשמאל. אלה היו בחירות על עיקרון – בחירות נגד חלק מכלי התקשורת אשר עוינים את רוב העם ודעתו. בחירות נגד ארגוני שמאל קשים ומשוקצים, הפוגעים בחיילי צה״ל, בחירות נגד ארגונים ואנשי שמאל המשקרים סביב השעון ומכנים את כולנו ״כיבוש״. בחירות נגד כאלה המנסים למחוק את זהותנו היהודית, למחוק את התנ״ך, לפגוע ברגבי אדמה ולחתוך במסורת ישראל.

הבחירות האלה היו נגד אלה הממציאים ״הדתה״, אלה הפועלים נגד חופש ביטוי ככל שהוא קשור בצד של הרוב במדינה, ובחירות נגד שופטים בישראל הסבורים שהם ראש הממשלה והם אלה הקובעים לכל העם.

בחרנו ראש ממשלה, בחרנו מפלגות מהצד הימני של המפה ומפלגות השומרות על מסורת ודת ישראל. זה אנחנו. זה עם ישראל.

אלה הממציאים סחיטה בידי חרדים, הם בדיוק אותם ארגוני שמאל, שהצליחו להשפיע גם על אחרים בעם, הסבורים שאכן זו המציאות. הם שוכחים שתרבות הרסנית, עמוסת הצגות נגד חיילינו ובעד מחבלים, סוחטת כספי ציבור רבים, הרבה יותר מאלה הניתנים לחרדים וממשיכה לכרסם בכולנו. האם החרדים מקבלים סכומים הזויים כמו שמקבל תאגיד השידור ההרסני? גלי צה״ל שחלק מכתביו הולכים נגד רובנו? חסרות עוד דוגמאות? את זה לא יספרו לכם, אבל זו המציאות הקשה. הסחטנים הגדולים ביותר נמצאים דווקא בשמאל. לא בימין וגם לא בקרב החרדים. אתם מוזמנים לבדוק את המספרים.

בשבת שלפני הפסח, לפני חג החירות של עם ישראל, בשבת הגדול – עם ישראל מגיע לסוף שבוע של רוגע, לסוף שבוע שלכיוונו הצטברו לא מעט משקעים, ויכוחים ומריבות, אך בסופו של דבר לסופ״ש רגוע ובטוח.

בני עמי בחרו בימין. בני עמי בחרו להמשיך ולצעוד יחד, להמשיך ולחבק, לאהוב ולהתגאות ביצירת הפאר שיצרנו כאן בארץ ישראל. הפלא הגדול ביותר בעולם. עם ישראל חי! עם ישראל יחיה לעד!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com