וועדת הבחירות על ההצבעות הרבות לחד״ש וטיבי ביישובים דתיים: ״רק טעויות הקלדה באתר״ - 0404
+
וועדת הבחירות על ההצבעות הרבות לחד״ש וטיבי ביישובים דתיים: ״רק טעויות הקלדה באתר״

וועדת הבחירות על ההצבעות הרבות לחד״ש וטיבי ביישובים דתיים: ״רק טעויות הקלדה באתר״

52 קולות מתוך 449 מצביעים קיבלה סיעת חד״ש-תע״ל ביישוב איתמר שבשומרון – כך על פי הרשום באתר וועדת הבחירות. על פי האתר, 52 מתיישבים יהודים-ימניים ודתיים הצביעו לאיימן עודה, אחמד טיבי, עופר כסיף וחבריהם.

מאיתמר, ליישוב נוף איילון (אזור שעלבים). שם, לא מסוגלים לשמוע את השם טיבי אבל לפי אתר וועדת הבחירות 14 קולות קיבלה חד״ש מתוך 1704 מצביעים.

בבת עין – היישוב הדתי המורכז גם ממשפחות של נערי גבעות, נרשמו 87 קולות למפלגה הערבית שעליה נטען כי היא תומכת טרור וזאת מתוך 650 מצביעים! גם קול אחד בלבד לבל״ד בבת עין היה נחשב לזיוף.

דוגמאות נוספות ביישובים דתיים: 4 קולות לחד״ש בשערי תקווה. במצפה נטופה – יישוב עם 100 אחוז דתיים, חד״ש קיבלה 2 קולות. במושב הדתי שדה יעקב קיבלה חד״ש קול אחד.

אגב, הצבעות בלתי הגיוניות למפלגות ימין נרשמו גם במעוזי שמאל.

בוועדת הבחירות טוענים כי לא היו כלל זיופים וכי הרישום המופיע באתר וועדת הבחירות מקורו בהקלדה שבוצעה בצורה לא נכונה. ״אלה רק טעויות הקלדה באתר״, נמסר לחדשות 0404.

בוועדת הבחירות טוענים כי הספירה מבוצעת רק ע״י הפתקים בפועל ולא על פי ההקלדה באתר וכי סיכומי הקלפיות הנמצאים בידי הוועדה מציגים את תמונת האמת. עוד טוענים, כי סיכומי הקלפיות שיש בידי הוועדה שונים מאלה שנמצאים באתר.