נגמרו התירוצים: לא תצביעו היום לימין - תקבלו את לפיד, גנץ, זנדברג, טיבי ובג״ץ - 0404
+
נגמרו התירוצים: לא תצביעו היום לימין – תקבלו את לפיד, גנץ, זנדברג, טיבי ובג״ץ 0404

נגמרו התירוצים: לא תצביעו היום לימין – תקבלו את לפיד, גנץ, זנדברג, טיבי ובג״ץ

אלה לא מילים שנזרקות סתם לאוויר. אלה עובדות. גם אם כחול-לבן תקבל בסופו של יום מעל 30 מנדטים, היא לא תוכל להרכיב ממשלה מבלי לצרף אליה את העבודה, מרצ והערבים. אין לכחול-לבן שום אפשרות אחרת להרכיב ממשלה.

יש בציבור מתלבטים. כאלה שעד לרגע האחרון לא החליטו למי להצביע בימין או האם בכלל להגיע ולהצביע. את המשמעות הם חייבים להבין: פתק לבן או בחירה שלא להצביע – מהלך שנותן בוודאות עוד קול לשמאל.

עם ישראל עלול להתעורר מחר ליום מפחיד: ממשלה שבה תשב תמר זנדברג כשרת חינוך (זו דרישתה), את לפיד בתוך זמן קצר ראש ממשלה (זו עובדה), את גבאי שר בכיר וגם את אחמד טיבי כמי שייקבע לנו איך נתנהל.

איך שלא תסתכלו על זה, חלום הטיפול בדיקטטורת בג״ץ יהפוך לחלום בלהות והסיוט הזה ימשיך לנהל אותנו. חיילי צה״ל יסבלו הרבה יותר, כי לא ניתן יהיה לטפל בבג״ץ, יהודים יפונו מבתיהם כי מפלגת כחול-לבן תתמוך בהסדרות לטובת הערבים ותקבל גב עצום והנחייה משופטי בג״ץ, מסורת ישראל תפגע מאוד ע״י לפיד (כן, עוד מעט ראש הממשלה שלכם) ותנועות כמו חב״ד ייעלמו מהמפה.

אל תתבלבלו. לא מדובר באנשים רעים. כולנו אחים, אך פשוט דעתם אינה מחוברת אל המציאות והם לא לומדים מטעויות עבר. מבחינתם למסור לערבים עוד ועוד שטחי מולדת ואז תקבלו את עוטף ישראל מעזה, כאן בכביש 6, לאחר שיימסרו להם עוד ועוד שטחים תמורת הסכם הזוי שלא יכובד מעולם.

ראש ממשלה שלוקח חלק בקונצרט של תקווה, אירוע שבו מחבקים גם משפחות מחבלים, עלול להפוך אירוע כזה לאירוע רשמי במדינת ישראל. גנץ הוא לא איש רע. גנץ הוא איש שתפיסתו הססנית ופחדנית. כרמטכ״ל, תמיד העדיף את ההגנה ולא את ההתקפה, גם על חשבון חיילינו, גם עם אפשרות שיסכנו את חייהם כדי שלא לפגוע בצד השני. את זה הוא אמר ואישר בקולו. זו תפיסה מעוותת, ראייה בעייתית והתנהלות שעם ישראל, ברובו, סולד ממנה.

חברים יקרים, אם לא תצאו להצביע למפלגה בצד הימני של המפה, תקומו לבוקר שישנה את חיינו לרעה. ממש לרעה.