תאגיד המים "מי רקת" יוצא במבצע מחיקת חובות - 0404
+
תאגיד המים "מי רקת" יוצא במבצע מחיקת חובות יח"צ

תאגיד המים "מי רקת" יוצא במבצע מחיקת חובות

באים לקראת התושבים: תאגיד המים האזורי "מי רקת" טבריה אישר את ההצעה של רשות המים ויצא במבצע לזמן מוגבל למחיקת ריבית והצמדה על חובות לצרכנים ביתיים למשך ארבעה חודשים (בין התאריכים 2.4 ועד ל-31.7) ובמהלכו צרכן מים וביוב שצבר חובות יוכל להסדירם בתנאים נוחים, הכוללים עד 36 תשלומים וכן מחיקה של החוב הנובע מהצמדה וריבית. התנאי לכך הוא עמידה בהסדר התשלומים, וכמובן המשך תשלום שוטף של חיובי מים וביוב.

ההחלטה על המבצע לא התקבלה במסגרת הליך חקיקתי ולכן רשות המים לא יכולה הייתה לחייב תאגידים לוותר על הכנסות אך פורום המנכ"לים של תאגידי המים וביניהם מנכ"ל תאגיד המים "מי רקת" טבריה שאול דוד הסכים למבצע – ובכך סלל את הדרך להשקתו. מנכ"ל התאגיד, שאול דוד מסר: "מדובר בהזדמנות חד פעמית, לזמן מוגבל, עבור תושבים שנקלעו לחוב כספי שהלך ותפח עם הזמן ורוצים להגיע להסדר מול התאגיד ולפתוח דף חדש".

בשירות הלקוחות של תאגיד המים האזורי "מי רקת" הזמינו את תושבי העיר טבריה והיישובים מגדל, יבנאל וכפר כמא להתקשר בהקדם על מנת ליהנות מתנאי המבצע. עוד נמסר כי על תושבים המבקשים להסדיר את יתרת חובם, לפנות למוקד שרות הלקוחות של התאגיד ב"גליל סנטר" רחוב הגליל 52 בטבריה, בבית המועצה ביתר יישובי התאגיד או בטלפון רב-קווי 1-800-807-777.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com