ח''כ חזן סייר בעיר העתיקה והותקף באלימות קשה - חלק מהתוקפים נעצרו (צפו בתיעוד) - 0404
+

ח"כ חזן סייר בעיר העתיקה והותקף באלימות קשה – חלק מהתוקפים נעצרו (צפו בתיעוד)

ח״כ אורן חזן, יו״ר מפלגת ׳צומת׳ הגיע לסיור בעיר העתיקה בדרכו אל הכותל. במהלך הסיור הותקף חזן באלימות פיזית קשה ומילולית, כוחות הביטחון עצרו חלק מהתוקפים.

ח"כ חזן מסר: "הגעתי לסיור לבד כדי לא לעורר מהומה, אך לערבים בעיר העתיקה זה הפריע, שכן הם רוצים את המדינה שלנו ופשוט רוצים לרצוח אותנו. לא הגיוני שיהודים לא יכולים להסתובב חופשי ובביטחון בארץ ישראל. זאת מדינת ישראל וזכותינו על הארץ. אם חבר כנסת במדינת ישראל מותקף ע"י מחבלים בריונים, מה יגידו אזובי הקיר…

לא פחדתי ולא ברחתי מתוך כוונה להעביר את המסר שיהודים לא צריכים לפחד בשום מקום בארץ ישראל! אך כן פעלתי באחריות, זאת בשביל לא להכניס את הלוחמים והלוחמות לסיטואציה מורכבת ובכדי למנוע התלקחות בחרתי להתקדם. אני קורא לכוחות הביטחון לבוא בחשבון עם התוקפים, ולהחזיר את הסדר. וכן וקורא לראש הממשלה ולממשלה להחזיר את ההתרעה לאפשר בנייה בירושלים ולהעביר, ולא בסיסמאות אלא בצורה שלא משתמעת לשתי פנים, שארץ ישראל השלמה שייכת לעם ישראל וירושלים בירתנו הנצחית!

כמובן לא אפסיק להלחם על עם ישראל, ארץ ישראל, תורת ישראל וחיילינו הגיבורים ומפלגת צומת בראשותי, תמשיך לתת זץ לכל המחבלים, זץ לכל השמאלנים שרוצים למסור את הארץ וזץ לכל תומכי הטרור".

מבזקיםלכל המבזקים