ראדא מדווחת: הזמנות בהיקף של 6 מיליון דולר - 0404
ראדא מדווחת: הזמנות בהיקף של 6 מיליון דולר לאוס

ראדא מדווחת: הזמנות בהיקף של 6 מיליון דולר

ראדא תעשיות אלקטרוניות בע"מ, מובילה עולמית בפיתוח וייצור מכ"מים טקטיים לכוח המתמרן, מדווחת על הזמנות חדשות שהתקבלו בחודש האחרון בחברה בהיקף של כ-6 מיליון דולר, אשר יסופקו במהלך שנת 2019.

מתוך הזמנות חדשות אלה, כ-5 מיליון דולר הן הזמנות עבור המכ"מים הטאקטיים של ראדא עבור פתרונות בינלאומיים לגילוי ונטרול רחפנים וכטב"מ.

מרבית ההזמנות הינן הזמנות ראשוניות מלקוחות ביטחוניים חדשים, בעלות פוטנציאל להזמנות המשך משמעותיות בעתיד. כמו כן התקבלו הזמנות המשך מלקוחות קיימים אשר מגדילים בהדרגה את תפוצת המערכות שלהם המכילות את מכ"מי ראדא.

מעל למיליון דולר מההזמנות הן הזמנות המשך למוצרי האוויוניקה של החברה, בהם מקליטי וידאו דיגיטליים, ותחזוקה שוטפת של מערכות אוויוניקה לפלטפורמות אוויר צבאיות.

דב סלע, מנכ"ל ראדא אמר: "עד כה ראינו מומנטום טוב של הזמנות חדשות, בעיקר במגזר המכ"מים הטקטיים שלנו. ראדא נמצאת כעת בקצב צמיחה מהיר. קצב ההזמנות מבסס ומחזק את הצפי שלנו להכנסות של מעל ל-40 מיליון דולר בשנת 2019, המשקפות גידול של מעל 40% ביחס לאשתקד".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]