הקול שלך ייקבע האם נמסור שטחים לאוייב והאם בג״ץ ימשיך לשלוט בנו - 0404
+
הקול שלך ייקבע האם נמסור שטחים לאוייב והאם בג״ץ ימשיך לשלוט בנו

הקול שלך ייקבע האם נמסור שטחים לאוייב והאם בג״ץ ימשיך לשלוט בנו

רגע לפני שייפתחו הקלפיות ועם ישראל יקבל את הזכות לקבוע את עתידו, כל אחד מאיתנו צריך לשאול עצמו את השאלות הנוקבות, להתמקד בדברים שחשובים לעם ישראל כולו ולא רק לו עצמו.

הבחירות הפעם גורליות מאוד לעם ישראל. שלישי הוא יום קריטי לארץ ישראל ולעם היושב בציון. אלה לא בחירות בין נתניהו לגנץ, אלא בחירות בין שתי גישות שונות לגמרי – הגישה של המשך המאבק ועמידה על זכותנו בארץ ישראל לבין עמדת הוותרנות וההתרפסות בפני האוייב.

בצד הימני של המפה העמדות ברורות. אמנם, ממשלת הימין רחוקה מהשלמת החזון ורצון העם בסוגיות הליבה השונות, אך היא בדרך והיא צריכה להסיר עוד כמה מכשולים כדי לממש את הדרך. המכשול העיקרי הוא בג״ץ והממשלה החדשה שתקום, אם תהיה זו בימין ותחת שלטון נתניהו, תוכל סוף סוף להסיר את החסם העצום ולחוקק חוק שיבהיר לשופטי ישראל – תפקידכם לנתח משפטית ולא פוליטית. תפקידכם להציג את האמת, על סמך עובדות ולא לייצר אמת חדשה.

אם תושלם מלאכת איגוף בג״ץ, הרי שדברים רבים יוכלו לזוז במהירות: הריסת בנייה ערבית בלתי חוקית, שחרור ידי לוחמינו היקרים, כדי שיוכלו לפעול בהתאם להוראות הפתיחה באש, הכרה בזכות היהודים על אדמת ישראל ועוד ועוד.

בחירה במפלגת שמאל – מכחול-לבן ועד מרצ, תעשה בדיוק את ההיפך. היא תתן לשופטי ישראל כוח גדול עוד יותר להמשיך ולנהל את חיינו בארץ ישראל, היא תביא למסירת שטחי ארץ לאוייבינו, תוך מחשבה שהסכמים איתם יביאו לשקט ולשלום (בשמאל ממשיכים להתעקש שטעויות העבר הקשות, הן הדרך הנכונה) והיא תכבול לחלוטין את ידי חיילי צה״ל.

אל תתבלבלו. הגנרלים שיושבים בכחול לבן הם אלה בדיוק שכבלו את ידי לוחמינו. הרמטכ״ל גנץ, גם בתפקידיו הקודמים בצבא, פעל תוך התנהלות ותפיסה הגנתית. מבחינתו, כמה שפחות לתקוף. לאורך הקריירה שלו הוא היה הנמנע העיקרי, גם כדי שלא לפגוע באוכלוסיית מחבלים וזאת אף מתוך סיכון ברור של חיי לוחמינו. הוא אמר את זה בקולו והתנהלותו זו נחשפה גם בתכניות שונות, כולל בתכנית ״המקור״ (כן, בתקשורת השמאל). אשכנזי הוא בדיוק אותו מודל של גנץ. איש שמאל שלקח את הפוליטיקה לצבא.

לפיד, גנץ וחבריו רוצים למסור שטח ניכר לערבים. הם מאמינים שהאוייב יחבק אותנו. גנץ, לאחר שסיים את תפקידו כרמטכ״ל, הלך לאירוע משותף עם משפחות מחבלים. לא נתפס, לא יאמן. תארו לעצמכם את גנץ כראש ממשלה חותר להפוך את האירוע ההזוי הזה ליום רשמי בלו״ז של מדינת ישראל.

תוסיפו לכך את תפיסת גנץ ולפיד לגבי מסורת ישראל ותקבלו משוואה שהיא אסון לכולנו.

אני לא רואה שום אפשרות שמי שהיה עד היום נגד מסירת שטחי מולדת לערבים, פתאום יצביע למפלגה שמאלנית. אני לא רואה שום אפשרות שמי שדורש להגביל את שופטי בג״ץ, יצביע לפתע למפלגת כחול-לבן, שחושבת בדיוק את ההיפך. אנשים לא משנים דעות בקיצוניות כה רבה.

הבעיה המרכזית היא השאננות. נכון, רוב עם ישראל ימני בדעותיו ובתפיסותיו הפוליטיות. רוב העם רוצה לשמור על מסורת ישראל. רוב העם חושב דיי דומה, אבל זו בדיוק הבעיה ברגע האמת – ביום הבוחר. העם שאנן ומכיוון שהוא בטוח שהגוש הימני יקים את הממשלה הבאה, רבים לא מגיעים להצביע. זו הטעות הקשה והגדולה העלולה לגמור לימין את הבחירות.

כל אחת קובעת, כל אחד קובע. קול אחד יכול לשנות את כל סיפור הבחירות ולכן, לכולנו הזכות להצביע, אבל בעיקר החובה. איך תסתכלו על עצמכם אם תשבו בבית, תגלו בלילה שבין שלישי לרביעי שקמה ממשלת שמאל על קולות בודדים ואתם – את או אתה, העדפתם לטייל עם חברים, לגלוש באינטרנט או לצפות בסרטים ולא להצביע ביום הגורלי הזה – יום שישפיע על חיינו וחיי ילדינו? איך תרגישו אם תהיו אתם הגורמים לכך שממשלת שמאל עלתה לשלטון לאחר כל כך הרבה שנים וכעת, אי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור?

את ואתה, כל אחד בנפרד, אחראים על חיי כולנו בארץ ישראל. ביום הבחירות כולנו לוחמים. כל אחד ודעתו, וכולנו קובעים. חובה, פשוט חובה להצביע!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com