נתניהו בכינוס עם ראשי עיריות ויישובים מרחבי הארץ: ״עלולה לקום ממשלת שמאל - תתגייסו למען הליכוד״ - 0404
+
נתניהו בכינוס עם ראשי עיריות ויישובים מרחבי הארץ: ״עלולה לקום ממשלת שמאל – תתגייסו למען הליכוד״

נתניהו בכינוס עם ראשי עיריות ויישובים מרחבי הארץ: ״עלולה לקום ממשלת שמאל – תתגייסו למען הליכוד״

ראש הממשלה בנימין נתניהו כינס עשרות ראשי ערים ויישובים ברחבי הארץ למפגש חירום לקראת הבחירות שייערכו ביום שלישי.

נתניהו סיפר לנוכחים כי על פי המידע שיש בידו, הרי שעלולה לקום ממשלת שמאל וגוש הימין בסכנה אמיתית לאבד את השלטון.

ראש הממשלה קרא לראשי הערים והיישובים להתגייס למען הליכוד ולקרוא לתושבים שלהם להצביע למפלגה: "עלולה לקום ממשלת שמאל – תתגייסו למען הליכוד".

נתניהו: "הייתי ב-1999. כרגע אני מזהה בעיה דומה. אם לא משנים כרגע את המגמה – אנחנו הולכים להפסיד. הנשיא ריבלין אמר דבר פשוט. אם אין 61 ממליצים אז המפלגה הגדולה מנצחת ומרכיבה ממשלה. אין לנו 61. פייגלין מסרב להתחייב. במצב שאין גוש אז לפיד וגנץ הם המפלגה הגדולה. כך לפי הסקרים בתקשורת וככה לפי הסקרים שלנו.

בסקרים בקרב אנשים שאומרים שהם בטוח הולכים להתביע, הפער גדל אף יותר. ב2015 זיהיתי את אותה בעיה כשבוז׳י וציפי הובילו בסקרים. התקשורת אז לא הסתירה את השמחה שלה שהשמאל הולך לנצח. היום קורה אחרת. ליד וגנץ הולכים לנצח, אבל התקשורת למדה את הלקח והיא מנסה להרדים את האנשים שלנו ואומרת שהליכוד ינצח. ממתי התקשורת מעודדת את הליכוד? רק כשהיא רוצה שנפסיד.

לכן אני קורא לכם עכשיו לפעול מייד כדי שאנשים יצביעו לליכוד. לפיד וגנץ יקימו ממשלת שמאל עם העבודה ומרצ ועם התמיכה של המפלגות הערביות, כפי שאיימן עודה כבר אמר. מקסימום הם יקחו עוד מפלגה אחת של עלי תאנה. אבל אם אנחנו ננצח, אנחנו ניקח את כל מפלגות הימין – ליברמן, בנט, רפי פרץ, סמוטריץ, פייגלין כחלון. אז מה זה משנה עוד מנדט או פחות מנדט אם אנחנו מפסידים?

מוכרחים להעיר את האנשים. מוכרחים להעיר אותם להצביע לליכוד. ההבדל היחיד בין 2015 להיום זה שהתקשורת למדה את הלקח. לכן הם לא מפסיקים להגיד שאנחנו מנצחים כי יש לנו גוש. הם יודעים שאין לנו גוש. הם מראיינים את פייגלין ויודעים שהוא לא מתחייב לנו. לכן ביקשתי לקיים עכשיו אתכם כינוס חירום כדי להעיר את האנשים שלנו ולהציל את שלטון הימין. זה מה שצריך לעשות עכשיו וצריך לעשות את זה מהר כדי שהליכוד תהיה המפלגה הגדולה ביותר. זאת הדרך היחידה להקים ממשלת ימין ולמנוע את הקמת ממשלת השמאל של לפיד וגנץ יחד עם מרצ, העבודה ובתמיכת המפלגות הערביות".