עדכון גרסה ליישומון פיקוד העורף במכשירי ה-Android - 0404
עדכון גרסה ליישומון פיקוד העורף במכשירי ה-Android

עדכון גרסה ליישומון פיקוד העורף במכשירי ה-Android

השבוע יצא עדכון גרסה ליישומון פיקוד העורף במכשירי ה-Android ובשבוע הבא, במכשירי Apple, שפותח ע"י יחידת מעו"ף באגף התקשוב וההגנה בסייבר.

מדובר צה"ל נמסר כי בהמשך לפניות אזרחים בנושא יישומון פיקוד העורף ולצד הרצון לשדרג ולשפר את השימוש בו, בעדכון הגרסה שנעשה, יכולת הבחירה באזורי העניין הורחבה וניתן כעת לבחור עד עשרה אזורי עניין, בנוסף למיקום האזרח בזמן אמת עפ"י מערכת GPS כך יוכל אזרח להיות מיודע למרחב גדול של אזורי התרעה בהתאם לצורכיו ולצורכי משפחתו. כמו כן, הונגשו תנאי השימוש ביישומון ומעתה פועלים בארבע שפות: עברית, ערבית, אנגלית ורוסית. נוסף על שדרוג תוכן היישומון, מערכת התמיכה שודרגה והותאמה לגרסאות מתקדמות של טלפונים חכמים.

היישומון מהווה אמצעי מציל חיים, מתריע בזמן אמת על בסיס שירותי מיקום ומערכת GPS ומספק הנחיות לשעת חירום. היישומון מהווה אמצעי התרעה משלים לצד אמצעי התרעה נוספים כמו אתר האינטרנט, רדיו, טלוויזיה, ביפרים ומערכת הצופרים. פיקוד העורף פועל כל העת על מנת לשפר את מערכות הפצת ההתרעה לאזרח.

מידע נוסף ניתן למצוא במרכז המידע של פיקוד העורף בטלפון 104. באתר האינטרנט בכתובת www.oref.org.il ובעמוד הפייסבוק הרשמי של פיקוד העורף.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com