הפספוסים הקטנים שעושים בשיפוץ גדול - 0404
+
הפספוסים הקטנים שעושים בשיפוץ גדול יח"צ

הפספוסים הקטנים שעושים בשיפוץ גדול

מעת לעת מבקשות משפחות לשפץ את ביתם או חלקים ממנו ועיקר ההתמקדות היא במטבח ובחדרי האמבטיה. על מנת להיכנס למערך שיפוצים, יש להיערך לכך מראש, משום שהשיפוץ מפר את שגרת היום יום ודורש התעסקות רבה. עוד חשוב להבין ובעיקר בשל הבלגן שכרוך בשיפוץ, שנכון לבצע אותו באופן מושלם ולחשוב הן על הפרטים הגדולים והן על הפרטים הקטנים, משום ששיפוץ נכון לעשות פעם אחת כמו שצריך.

יש לא מעט משפחות אשר נכנסו להרפתקה ושיפצו את ביתם מבלי לחשוב על הפרטים הקטנים ופספסו לא מעט אנקדוטות שהיו יכולות לשפר את איכות חייהם באופן משמעותי. כדי שאתם לא תהיו מאותן המשפחות שפספסו אלמנטים חשובים במהלך השיפוץ, העלנו מספר נקודות שכדאי שתיקחו בחשבון.  

כך לא תפספסו את "הפינישים" בשיפוץ

כל שיפוץ דורש התייחסות לפרטים הגדולים והקטנים גם יחד, כך למשל יהיה נכון במהלך השיפוץ לחשוב על תאי אחסון פרקטיים, על פח האשפה שישמש אתכם במהלך הזמן וכיוצא בזאת. ריכזנו עבורכם מספר טיפים חשובים שכדאי להתייחס אליהם במהלך השיפוץ ולאחריו וזאת כדי להשלים את העבודה.

 

רכישה של פח איכותי – אזור המטבח הוא אזור שאוגרים בו לא מעט זבל וכדי שהזבל לא יתפזר ברחבי הבית, או כדי שלא תתרוצצו לאסוף שקיות אותן תמלאו בזבל, השקיעו בפח סימפליומן, שיאפשר לכם לעבוד במטבח באופן הנוח ביותר. פח האשפה הנוח ביותר הוא פח אשפה נשלף אשר ימוקם בין היתר באחד מארונות המטבח, כך שהוא לא יפגום בעיצוב, אך מאידך יאפשר לכם גישה נוחה ופרקטית.

השאירו מקום מובנה למכשירי החשמל – השיש שלכם צריך לשמש לבישול ואפייה בלבד ויהיה זה נכון ביותר להשאיר אותו ריק מציוד ואביזרים במהלך היום יום וכדי שזה יקרה, עליכם לדאוג במהלך השיפוץ להכנה מתאימה של מוצרי החשמל, אשר יהוו חלק אינטגראלי מארונות המטבח.

מתקן לייבוש כלים – אין ספק שלמי שאין מדיח, יש עניין עם ייבוש הכלים לאחר שטיפתם. כדי שלא תאלצו לעמוד ולייבש עם מגבת מטבח את כל הכלים ששטפתם זה עתה, הקפידו להניח על השיש מתקן לייבוש כלים, כך תוכלו גם להשאיר את השיש יבש ושלא ייזלו ממנו מים לרצפה וגם תוכלו  לייבש בנוח את הכלים שלכם.

מכלי אחסון – כדי לשמור על סדר מופתי במטבח ולהימנע הן מלכלוך והן ממוצרים שמתקלקלים מהר, נכון לרכוש מכלי אחסון מותאמים לארונות שלכם מבחינת הגודל. בכלי האחסון תוכלו לשמור את כל המזון הפתוח שלכם ובכך תמנעו מבלגן מיותר ולא תאלצו לזרוק לפח מזון שהתקלקל ו/או התייבש משום שהיה חור בשקית איתה עטפתם אותו.

לסיכום – שיפוץ המטבח ידרוש מכם לקחת בחשבון לא רק את הפרטים הגדולים, אלא גם את הפרטים הקטנים, אחרת המשימה לא תהיה מושלמת וחבל.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com