משאל 0404 בקרב 76 חיילים: רוב לליכוד. בן גביר שחשבונו נסגר: ״נפרסם בדף המפלגה״ - 0404
+
משאל 0404 בקרב 76 חיילים: רוב לליכוד. בן גביר שחשבונו נסגר: ״נפרסם בדף המפלגה״ דובר צה"ל

משאל 0404 בקרב 76 חיילים: רוב לליכוד. בן גביר שחשבונו נסגר: ״נפרסם בדף המפלגה״

משאל שנערך במשך כמה ימים ע״י מערכת חדשות 0404 בקרב קצינים, חיילים וחיילות, לוחמי מג״ב ומילואים מציג תמונה ברורה – הליכוד זוכה ברוב הקולות. 76 חיילים נשאלו, ולמרות שהם לא מייצגים את כלל צה״ל ואין מדובר בנתון סטטיסטי, הרי שהקו מלמד שחיילי צה״ל יצביעו בעיקר למפלגות הימין.

לוחם ביחידה מובחרת לחדשות 0404: ״עוד לא החלטתי, אבל זו תהיה רק מפלגה בימין. אין שום סיכוי שאצביע לגנץ שכשל בצוק איתן ופועל ע״פ תפיסה הגנתית, בניגוד לתפיסה שחונכנו עליה״.

לוחם אחר: ״מצביע בפעם הראשונה. אצביע לימין – או לאיחוד מפלגות הימין או לליכוד״.

לוחם נוסף: ״לוחם: ״בוחר בזהות. בא לי משהו חדש. לא מתחבר לכל מה שפייגלין אומר, אבל הוא ניחוח חדש״.

לוחמים נוספים סיפרו כי יצביעו גם לכחול לבן, מרצ, ישראל ביתנו, העבודה, הימין החדש, עוצמה יהודית, אך כאמור, הרוב יצביע לגוש הימני ובעיקר לליכוד.

עו״ד איתמר בן גביר התייחס למשאל ומסר לחדשות 0404: ״אני מבין מהשאלות שלכם שיש גם לא מעט הצבעות לאיחוד מפלגות הימין, בעיקר בגלל עוצמה יהודית ואני שמח על כך. היה ברור לי שהאיחוד יביא יותר קולות למפלגה המאוחדת״.

את תגובות כלל החיילים נפרסם בשבוע הבא.

בנושא אחר, באיחוד מפלגות הימין הבהירו כי בעקבות חסימת דף הפייסבוק של איתמר בן גביר יקבל העו"ד שהוא גם מועמד מספר 7 ברשימה, במה מלאה בחשבון הפייסבוק של המפלגה. 

בהודעה נמסר: "שלשום בג״צ אתמול טוויטר והיום פייסבוק. לא נאפשר לדיקטטורת הדעות להשפיע על תוצאות הבחירות. את סתימת הפיות צריכים לגנות מימין ומשמאל.

מעתה ועד הכרעת ועדת הבחירות בעתירה ופתיחת עמוד הפייסבוק מחדש, יועלו פוסטים של מועמד מס׳ 7 עו״ד איתמר בן גביר, בדף הפייסבוק של ״איחוד מפלגות הימין״.

אנו קוראים לכולם להכנס, לתמוך ולשתף ובכך לומר בקול ברור – ״לא נאפשר סתימת פיות״.