סטודנטים פוצצו פאנל בחירות עם עופר כסיף: "חותמת כשרות למחבלים לרצוח יהודים" (צפו) - 0404
+

סטודנטים פוצצו פאנל בחירות עם עופר כסיף: "חותמת כשרות למחבלים לרצוח יהודים" (צפו)

סטודנטים הלומדים במכללה האקדמית הדסה בירושלים, פוצצו פאנל בחירות שהתקיים היום (שלישי) במכללה, בהשתתפות עופר כסיף מרשימת חד"ש-תע"ל. הסטודנטים אשר משרתים בשירות מילואים פעיל, לבשו מדי צה"ל, הניפו דגלי ישראל ולא אפשרו לעופר כסיף להביע את דעותיו המסוכנות.

הסטודנטים נאלצו להפסיק את המחאה לאחר שננזפו על ידי ראש החוג לפוליטיקה ותקשורת, ד"ר שולצינר דורון, שניהל את הדיון. בנוסף להפסקת המחאה, במסגרת "חופש הביטוי", טוענים הסטודנטים כי אויימו על ידי ראש החוג בהעלאה לוועדת משמעת מכיוון שביצעו מחאה "ממש לא לגיטימית".

יהודה שרבאני, סטודנט לפוליטיקה ותקשורת במכללת הדסה ופעיל בתנועת 'אם תרצו' שהשתתף במחאה אמר: "עופר כסיף טוען שלפגוע בחיילי צה"ל זה דבר לגיטימי. דעותיו הקיצוניות פוגעות בביטחון המדינה ונותנות חותמת כשרות למחבלים לרצוח יהודים. למרות כל זאת, מר כסיף לא נפסל על ידי שלטון בג"ץ.

כסיף קיבל ממנחה הפאנל את חופש הביטוי עד הסוף, הסטודנטים שלו – לא! אנחנו מקווים שהנהלת המכללה תפנים שאסור לתת לתומכי טרור לגיטימציה להמשיך ולהרעיל כנגד חיילים או יהודים באיצטלה של פאנל פוליטי".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com