השקעות נדל"ן בארה"ב: כל מה שחייבים לדעת - 0404
+
השקעות נדל"ן בארה"ב: כל מה שחייבים לדעת pixabay

השקעות נדל"ן בארה"ב: כל מה שחייבים לדעת

בשנים האחרונות מחירי הנדל"ן בישראל מצויים במגמת עליה. בעוד שבעבר לא מעט אנשים שחיפשו אחר אפיק השקעה איכותי עבור כספם, היו מוצאים אותו בענף הנדל"ן בישראל, הרי שכיום יש צורך בהשקעה כלכלית משמעותית עבור רכישת נכס בישראל, כאשר לא ברור אם תהיה תמורה כלשהי על השקעה זו, מה גובה התמורה שתהיה במידה שתהיה ומהו טווח הזמן שבו תבוא לידי ביטוי תמורה כלשהי. מציאות זו, גורמת לישראלים רבים אשר מחפשים אפיק השקעה איכותי לכספם, למצוא אותו בהשקעות נדל"ן בחו"ל. השקעות נדל"ן בחו"ל מהוות השקעות פופולאריות ביותר בשנים האחרונות, כאשר אחד מיעדי ההשקעות הנבחרים ביותר על ידי ישראלים להשקעות נדל"ן הוא: ארה"ב. בטרם תחליטו גם אתם להשקיע בענף הנדל"ן בארה"ב, כדאי מאוד שתבדקו האם מדובר בהשקעה כדאית ומהם הסיכונים העומדים על הפרק בהשקעה זו.

מהם הסיכונים הכרוכים בהשקעת נדל"ן בארה"ב

כאמור נדל"ן בארה"ב הוא נדל"ן מאוד פופולארי כיום עבור ישראלים המחפשים השקעת נדל"ן שתעניק תמורה נאה לכספם. בארה"ב ניתן למצוא מגוון רחב של נכסים, במחירים נמוכים יחסית למחירי הנכסים בישראל. ובעלי פוטנציאל ריווחי גבוה מאוד. אולם, חשוב מאוד לדעת, שיחד עם העובדה שארה"ב מהווה יעד השקעה כדאי, יש צורך להיזהר בהשקעה בה מפאת כמה סיבות:

  1. מראש כדאי לדעת ששום דבר איננו בטוח, גם כשמדובר בהשקעת נדל"ן בחו"ל ובפרט בנדל"ן בארה"ב. לפני שניגשים להשקעה, יש צורך להתוודע אל כל הסיכונים הכרוכים בה, אל מול ההזדמנויות הטמונות בהשקעה זו. אחד הסיכונים הגדולים הטמונים בהשקעת נדל"ן בארה"ב הוא בחירת נכס לא נכון. בעוד שמשקיעים ישראלים מכירים היטב את כלל האזורים בישראל ובשל כך יודעים באיזה אזור כדאי להשקיע ברכישת נכס ובאיזה אזור פחות כדאי להשקיע, הרי שהמשקיעים הישראלים פחות מכירים את האזורים בארה"ב או בכל ארץ זרה. לכן, חשוב מאוד לבחון בטרם משקיעים בנדל"ן בארה"ב, באיזה אזור כדאי לרכוש נכס על מנת שההשקעה שלכם תהיה רווחית.
  2. חישוב שגוי של הוצאות מס- חשוב מאוד לדעת שכאשר רוכשים נכס להשקעה בחו"ל, ישנו מיסוי שונה מהמיסוי שיש בישראל. חשוב מאוד לחשב באופן המדויק ביותר, בהתאם לחוקי המיסוי בארה"ב, את המיסים שתדרשו לשלם בגין רכישת נכס. משקיע אשר לא ייתן את תשומת ליבו לחישוב מדויק של המיסים אשר עליו לשלם, יכול לצאת בנזק כלכלי בתהליך השקעתו. המיסוי מהווה את אחד הסיכונים הגדולים ביותר בהשקעת נדל"ן בחו"ל בכלל ובהשקעת נדל"ן בארה"ב בפרט ולכן, כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע המכירים היטב את תחום המיסוי בארה"ב בטרם רוכשים נכס להשקעה.

מדוע בכל זאת כדאי להשקיע בנדל"ן בארה"ב

על אף שכאמור ישנם סיכונים העומדים על הפרק כאשר מדובר ב- השקעות נדל"ן בארה"ב ובהשקעות נדל"ן בחו"ל בכלל, הרי שכאשר נעזרים באנשי המקצוע הנכונים, המכירים את תחום ההשקעות בנדל"ן בארה"ב באופן ספציפי, ניתן להימנע מכל הסיכונים הכרוכים בהשקעה בנדל"ן בארה"ב ולבצע את תהליך ההשקעה בצורה הנכונה והטובה ביותר שיכולה להיות. אנשי מקצוע המכירים את חוקי המיסוי ואת חוקי הבירוקרטיה וכן, מכירים את השפה העסקית ואת שוק ההשקעות ואזורי ההשקעות הרלוונטיים בארה"ב, יסייעו לך לעבור את כל המכשולים בדרך להשקעה מוצלחת, בצורה קלה, מהירה ואיכותית. בסופו של דבר, חשוב לזכור שהשקעה בנדל"ן בארה"ב אשר מתבצעת בצורה נכונה, היא השקעה אשר יכולה להניב למשקיע רווחים נאים מאוד. לכן, בחרו בחברה בעלת מוניטין והמלצות בתחום והשקיעו בצורה נכונה, מוצלחת ורווחית.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com