יום המעשים הטובים: תלמידות, חיילים, כבאים ורבים נוספים הגיעו לשמח את הילדים בביה"ח זיו בצפת - 0404
צילום: המרכז הרפואי זיו

יום המעשים הטובים: תלמידות, חיילים, כבאים ורבים נוספים הגיעו לשמח את הילדים בביה"ח זיו בצפת

לכבוד יום המעשים הטובים, הגיעו רבים לשמח את הילדים המטופלים במרכז הרפואי זיו בצפת. בין המשמחים: חיילים המשרתים בצפון, לוחמי האש מתחנת כיבוי גליל גולן בצפת, עמותת 'אחי בני ישראל', צוות 'ביטוח לאומי צפת', תלמידות כתה י' מאולפנת אמי"ת בצפת, שהנעימו במנגינות ושירים וחילקו הפתעות לכל הילדים ורבים נוספים.

את תלמידות האולפנה ליווה צוות האולפנה עם הרב ערן אסולין, שאמר כי אדם אינו שווה מאומה ללא נתינה לזולת: "אנחנו מתכוונים ליזום תהליך קבוע של התנדבות שבועית במחלקת הילדים במרכז הרפואי זיו, וחשבנו שיום המעשים הטובים הוא יום מצוין להתחיל במסורת הנתינה".

ד"ר סלמאן זרקא, מנהל המרכז הרפואי זיו, ברך את המבקרים שהעניקו מזמנם, לטובת עשיית טוב, לילדים המאושפזים במקום: "אין זה מובן מאליו כי אדם מפנה מזמנו הפרטי לטובת הענקה לזולת. אני מברך את כל האנשים שהגיעו היום ואלו המגיעים בימי שגרה להתנדב, לסייע ולהעניק לחולים ולשמח אותם, אין ספק כי הם מפזרים כאן שמחה ומסייעים למטופלים לעבור את תקופת האשפוז ביתר קלות. תבורכו".

 

המרכז הרפואי זיו

המרכז הרפואי זיו

המרכז הרפואי זיו

המרכז הרפואי זיו

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com