גולשים בדף הפייסבוק של בני גנץ תוקפים אותו ואת לפיד: ״שני ילדים קטנים רבים - אכלו לי, שתו לי״ - 0404
+
גולשים בדף הפייסבוק של בני גנץ תוקפים אותו ואת לפיד: ״שני ילדים קטנים רבים – אכלו לי, שתו לי״

גולשים בדף הפייסבוק של בני גנץ תוקפים אותו ואת לפיד: ״שני ילדים קטנים רבים – אכלו לי, שתו לי״

חברים בדף הפייסבוק של בני גנץ תוקפים אותו על התנהלותו והתנהלות מפלגתו. מדובר בחברים העוקבים אחר דיווחיו של גנץ.

בצד אוהדים של גנץ, יש לא מעט גולשים התוקפים את גנץ, התנהלותו והתנהלות מפלגת ״כחול לבן״.

מיכאל גורדון כתב: ״לקרוא לראש משלה שלך רמאי, זו סמכות בית משפט ופוגע בכבודך יותר מאשר בכבודו. רק בסגנון שלכם, אתם פוסלים את עצמכם…״.

גולש נוסף כתב: ״בני, שוב כדאי לך להפרד מיאיר לפיד. הוא לא ראוי ואתה תפסיד! הבחור לא עשה כלום לטובת העם. גם שניתנה לו ההזדמנות. לא משכיל, מונע משנאה. אם אתה רוצה להתקדם, תעיף אותו מהרוטציה. לעניות דעתי גם ח״כ גדול עליו״.

 

רם כהן כתב: ״אולי במקום לרשום במה השני רע, תרשמו מה אתם תביאו? שני ילדים קטנים רבים – אכלו לי שתו לי. תתמקדו בעצמכם והבוחרים יחליטו״.

יובל אהרוני הגיב בפוסט של גנץ על תחקיר ה״בוטים״ של הליכוד, שהתגלה כפייק ניוז: ״חחחח טוב שלא הבאת הוכחה מעיתון הארץ שהמתנחלים בעייתיים… פתט ומי שמצביע לך פשוט לא מבין כמה אין בך כלום״.

נתנאל רכב כתב: ״הנה דוגמה חיה שנוני מוזס עושה כל מה שאשכנזי אומר לו. אולי לביבי יש חשבונות מזויפים אבל זה כי לכם יש אין ספור כתבים מאולפים בטלוויזיה. ולא משנה איך תגיד את זה, לביבי יש פי כמה אוהדים מאשר לך. כי איך אפשר להעריץ בובה על חוטים?״.

ויקי חביב: ״בינתיים אנחנו שומעים הקלטות שלפי הבנתי לא עומד בכחול לבן אדם שישר עם בוחריו. שלא נדבר על חוסר ביטחון מובהק!״.

אושרת לוי כתבה: ״אתם מיעוט שבמיעוט. נכון, יש לביבי מליוני מעריצים. כן, מליונים ולכן הרשת מפוצצת ברק ביבי. תודו, הבאתם את זה על עצמכם. וגם הפייק החדש עוד יתהפך עליכם (כמו עם הקודם-צוללות)״…