מבצע בפרויקט "הרובע" בואדי סאליב - 0404
+
מבצע בפרויקט "הרובע" בואדי סאליב

מבצע בפרויקט "הרובע" בואדי סאליב

חברת גולדן ארט, הבונה את פרויקט "הרובע" בשכונת ואדי סאליב בחיפה, יוצאת במבצע על דירות 4 חדרים בפרויקט. מי שיקנה היום דירת 4 חדרים יוכל לשלם על החדר הרביעי רק בעוד 3 שנים, וזאת באמצעות הלוואת גישור במימון החברה בהיקף של 300,000 שקלים. כמו כן, במסגרת מבצע אביב תעניק החברה הטבות נוספות לרוכשים.

המבצע יחל ביום שישי ה-5.4.19.  החברה תקיים ביום שישי ה-12.4.19 אירוע בין השעות 09:00-12:00 במשרד המכירות של הפרויקט ברחוב אלקלעי 6 בחיפה, במסגרתו ייערכו סיורים בשכונה. הסיור בין הסמטאות ובתי האבן יודרך על ידי עופר שוורצגלס שנולד וחי בואדי, שיספר על המהפיכה שעוברת כיום השכונה, על הארכיטקטורה המיוחדת, ההיסטוריה הגועשת, המסעדות הסודיות ועוד.

לדברי ערן עמור, מנהל חטיבת אלדר צפון המשווקת את הפרויקט "קיבלנו בתקופה האחרונה הרבה פניות מזוגות צעירים שהיו מעוניינים לרכוש דירת 4 חדרים למגורים אך לא יכלו לעמוד בכך תקציבית בעת הנוכחית. כחלק מהחזון של החברה לבנות קהילות תוססות שמעצבות את אופי השכונה אנו מסייעים למשפחות צעירות שמעתיקות את מגוריהן לפרוייקט, ולכן החברה החליטה להעמיד לרשותם הלוואת גישור. ההלוואה תאפשר להם כבר היום לגור בדירה שיצטרכו בעוד 3 שנים עם הרחבת הקן המשפחתי"

מתחם הרובע כולל סה"כ 198 יח"ד ב-3 בניינים בני 9 קומות ויהווה את המסה הקריטית הראשונה לאכלוס השכונה. הפרויקט, הנמצא בבניה פעילה, כולל דירות 2, 3, 4 ו-5 חדרים, דופלקסים ופנטהאוזים. בנוסף כולל הפרויקט חזית מסחרית בהיקף כולל של 800 מ"ר וחניה תת קרקעית והוא צמוד לפארק חדש בן 12 דונם שהוקם על-ידי העירייה

 ההתעוררות האורבנית בשכונה ובסביבתה מורגשת כיום ומתעצמת בתקופה האחרונה. בשכונה פועל שוק הפשפשים האותנטי האחרון בארץ, ואזור קמפוס הנמל הסמוך נחשב לאזור הבילויים העמוס ביותר בעיר. השכונה נהנית מגישה נוחה לכלל אמצעי התחבורה הציבורית וכן לכבישי הגישה המרכזיים וצמודה לאזורי תעסוקה, אקדמיה ובילוי מרכזיים בעיר.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com