אסון כבד: שלומי, בנו של הרב מרק שנרצח בפיגוע, נהרג בתאונת דרכים - 0404
אסון כבד: שלומי, בנו של הרב מרק שנרצח בפיגוע, נהרג בתאונת דרכים

אסון כבד: שלומי, בנו של הרב מרק שנרצח בפיגוע, נהרג בתאונת דרכים

אסון נוסף במשפחת מרק: פחות משנתיים לאחר שהאב, הרב מיכאל (מיכי) מרק, נרצח על ידי מחבל ערבי בפיגוע ירי בדרום הר חברון, בנו דוד שלמה נהרג בתאונת דרכים קטלנית שארעה בערב שבת. 

שלומי הותיר אחריו שלושה ילדים יתומים, ואלמנה – יסכה, גם היא בת שכולה אשר אביה נרצח באירוע טרור. הזוג התגורר ביישוב עתניאל. שלומי עבד במשרד רה"מ והתאונה אירעה בדרך לעבודה, במחלף קריית גת, בערב שבת סביב השעה 22.00.

מהמשפחה נמסר: "בכאב אין סופי וצער רב אנחנו נאלצים להודיע על פטירתו של בעלי, בני ואחינו היקר דוד שלמה (שלומי) בן הרב מיכאל מרק בעקבות תאונת דרכים נוראית בדרכו לעבודה במשרד ראש הממשלה. ההלוויה תתקיים מחר, יום שני בהר המנוחות בירושלים".

יוחאי דמרי, ראש מועצת הר חברון, תושב עתניאל וחבר של המשפחה: "המומים כואבים ולא מאמינים לנוכח הטרגדיה הנוראה של מות חברנו שלומי מרק, בנו הבכור של יקרנו הרב מיקי מרק הי"ד. שלומי, אב לשלושה נשוי ליסכה ששכלה את אביה אליהו בן עמי בפיגוע. שניהם בני עתניאל ותושבי עתניאל היוו לכולנו דוגמה ומופת להתמודדות ולקיחת אחריות.

שלומי, מרגע שהתגייס ועד היום בחר לתרום את מיטב שנותיו לביטחון ישראל כקצין ולאחר מכן במערכת הביטחון. אנו נפרדים משלומי בפרשת שמיני בה קראנו על שתיקתו הרועמת של אהרון לנוכח מותם הפתאומי של שני בניו. מערב שבת אני מלווה את משפחת מרק ליבנו נקרע בשעות קשות אלו, אנו נושאים עיננו ומבקשים מריבנו של עולם שיאמר לצרותינו דיי ויביא מזור ומנוחה למשפחה היקרה". (בתמונה: שלומי (מימין) בהלווית אביו הרב מיכאל מרק).

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]