בת 20 נתפסה נוהגת עם 2 ילדים קטנים מבלי שהוציאה רישיון נהיגה מעולם - 0404
בת 20 נתפסה נוהגת עם 2 ילדים קטנים מבלי שהוציאה רישיון נהיגה מעולם דוברות המשטרה

בת 20 נתפסה נוהגת עם 2 ילדים קטנים מבלי שהוציאה רישיון נהיגה מעולם

במהלך השבוע האחרון, נפרסו שוטרי אגף התנועה באמצעות אופנועים וניידות גלויות/סמויות בעיר רהט, במטרה לבצע אכיפה אפקטיבית נגד עבירות המסכנות את משתמשי הדרך וכן, עבירות בריונות הגורמות לתאונות דרכים.

במסגרת הפעילות נרשמו עשרות דו"חות לנהגים בגין השימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה, התקני ריסון, תקינות כלי רכב ועוד.

באירוע שהתרחש במהלך הפעילות, נעצרה נהגת תושבת באר שבע בת 20 בגין עבירת התקני ריסון. בבדיקה נמצא כי היא נוהגת מבלי שהוציאה רישיון נהיגה מעולם. יחד עימה ברכב נכחו 2 ילדים בגילאי 4-5 כשהם ישובים ללא כיסאות בטיחות כפי שנדרש עפ"י חוק.

במעמד הבדיקה טענה כי יודעת שהיא גם פסולה מלנהוג ע"י בימ"ש למשך 15 חודשים. כאמור הנהגת עוכבה לחקירה ורכבה הושבת ל-30 ימים. בסיום הועברה לשיפוט מהיר ובהחלטת השופט מאתמול, נפסלה ל-14 חודשים עם מאסר על תנאי.

מהמשטרה נמסר כי "תכלית הפעילות נועדה לשמור על האזרחים הנורמטיביים ולהבטיח את ביטחונם של כלל משתמשי הדרך. האכיפה נועדה להוביל שינוי בתרבות הנהיגה וכפועל יוצא, להפחית את כמות הנפגעים ותאונות הדרכים בתוך הערים".

בסה"כ, רשמו השוטרים 114 דו"חות בפירוט עיקר העבירות:
נגד השימוש בטלפון נייד נרשמו 19 דו"חות.
75 דו"חות נרשמו בגין תקינות כלי הרכב, מתוכם הושבתו 3 רכבים.
9 דו"חות נרשמו לרכבי משא.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]