שוחרר תקציב מרכיבי הביטחון ביהודה, שומרון ובקעת הירדן - 0404
שוחרר תקציב מרכיבי הביטחון ביהודה, שומרון ובקעת הירדן דובר צה"ל

שוחרר תקציב מרכיבי הביטחון ביהודה, שומרון ובקעת הירדן

בחודשים האחרונים הוקפא תקציב מרכיבי הביטחון ליישובים ביו"ש ובקעת הירדן בגלל מחלוקת כספית בין משרד הביטחון למשרד האוצר שאיננה קשורה לאזור. בפעילות מאומצת של מועצת יש"ע ובסיוע גורמים רבים שוחרר התקציב המשותף לפיקוד העורף, פיקוד מרכז והיחידה להתיישבות במשרד הביטחון.

תקציב זה מיועד לאחזקת ושיפוץ מרכיבי הביטחון ביישובים וברשויות המוניציפאליות כגון מצלמות, גדרות ודרכים, ולהקמת מרכיבי ביטחון חדשים ביישובים רבים.

בימים הקרובים יצאו לדרך פרוייקטים שונים בהם שב"מ (הגנת יישוב באמצעים טכנולוגיים) בישובים מאויימים, מערכות קשר חדשות ליישובים, גדרות ועוד.

לפני כשבוע פורסם מכתב של קב"ט מועצת יש"ע, סא"ל (מיל') שלמה וקנין, וקציני הביטחון של המועצות, למנכ"ל משרד הביטחון ובו הם מתריעים על חשיפת התושבים לאיומים וסכנה מיידית לביטחון.

חננאל דורני, יו"ר מועצת יש"ע, מסר: "אנו שמחים על שחרור התקציב שמגן ושומר על חיי אדם, ומודים לראש הממשלה ושר הביטחון וצוות עוזריו, למפקד פיקוד מרכז ומפקד פיקוד העורף על הסיוע הרב. אנו נמשיך יחד לפעול על מנת לחזק את הביטחון של תושבי האזור".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]