ראיתם אותו? סייעו באיתור חשוד שהתחזה לקצין צה''ל וביצע מעשים מגונים בקטינה (צפו) - 0404
צילום: דוברות המשטרה

ראיתם אותו? סייעו באיתור חשוד שהתחזה לקצין צה"ל וביצע מעשים מגונים בקטינה (צפו)

משטרת ישראל חוקרת מזה מספר שבועות תלונה שהוגשה בתחנת המשטרה בעיר אשדוד אודות חשוד צעיר שביצע מעשים מגונים בקטינה באמתלה שבמסגרת לימודיו האקדמיים הוא עורך מחקר וכי משתתפיו זוכים לקבל תשלום בגובה מאות שקלים. לאחר שביצע מעשיו, נמלט החשוד מהמקום וכל ניסיונות חוקרי המשטרה עד כה לאתר את זהותו לא צלחו.

מפרטים נוספים שניתן בשלב זה לפרסם, עולה כי החשוד ככל הנראה בשנות ה-20 לחייו, פגש בתאריך 24.2 את הצעירה שהייתה בדרכה בשעת ערב מאוחרת לבניין בו מתגוררת סמוך למרינה אשדוד והציג עצמו בפניה כקצין צה"ל וציין בפניה שהוא סטודנט באוניברסיטת תל אביב העורך מחקר סטטיסטי בנושא "השוואת איברים" של נשים ממוצא אתיופי לנשים ישראליות.

החשוד הציע בתמורה להשתתפות הצעירה במחקרו סכום של מאות ש"ח ובין היתר הציג לקורבן אפליקציה במכשירו הסלולרי עמה עורך את המדידה לצורך מחקרו. בהמשך לכך, נכנס החשוד יחד עם הצעירה אל לובי הבניין, עלה עמה לקומה 5 שם בחדר המדרגות ביצע בה מעשים מגונים חרף התנגדותה. בשלב מסוים אזרה הצעירה אומץ וירדה לקומת מגוריה ואילו החשוד עזב ונעלמו עקבותיו.

מבנה גופו בריא, שיערו שטני ועיניו כחולות, גובהו (מוערך) 1.85-1.75 מ' וזיפים על פניו.

כל היודע דבר על זהותו או כל פרט היכול לסייע באיתורו, מתבקש להודיע על כך למשטרה בטלפון 100 או לתחנת המשטרה אשדוד בטלפון: 08-6387222.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]