כשטכנולוגיה ונדל"ן נפגשים - 0404
כשטכנולוגיה ונדל Offispaces

כשטכנולוגיה ונדל"ן נפגשים

בעוד ששווקים מובילים בתעשייה כבר הבינו את הפוטנציאל הטמון בהעברת הפעילות לאינטרנט, שוק הנדל"ן נשאר אי שם בתור נוכחות ייצוגית בלבד.

בעקבות כך, מנהלי חברות אשר מעוניינים להשכיר שטח משרדי נתקלים בבעיות ועיכובים אשר מעיבים על תהליך השכרת המשרד, תהליך שלכאורה אמור להיות פשוט: מוצא משרד שאתה אוהב, מנהל משא ומתן עם בעל הנכס, חותם על חוזה ונכנס.

הבעיה מתחילה כאשר הצגת המשרדים מלכתחילה לוקה בחסר.

כמה פעמים מצאתם את עצמך מחפשים משרדים להשכרה, נכנסתם לאתרים המובילים רק כדי לגלות ששני שליש מהמבחר בכלל לא רלוונטי? בין אם הושכר או שהתמונות לא משקפות את המציאות.

וכמה פעמים נתקלתם בתשלום עמלת תיווך גבוהה שמעיבה על כל תהליך ההשכרה עצמה? את כל זה חברת Offispaces פותרת בקלות ע"י העברה של כל השוק – לאינטרנט.

איך זה מתבצע?

חברת Offispaces איגדה לתוכה 97% מההיצע הקיים בשוק, ע"י צוות סוכני נדל"ן שמעורים בתעשייה אחרי שנים של ניסיון וקשרים. צוות פיתוח משתמש באלגוריתם להצגת המשרדים בצורה הנוחה והקלה ביותר וצלם מקצועי אשר יוצא לבדוק ולצלם כל משרד שעולה לאתר.

Offispaces

 

"חברת Offispaces איגדה לתוכה 97% מההיצע הקיים בשוק" 

"לקחנו את הדברים הטובים מלוחות הנדל"ן ואת הדברים הטובים ממשרדי התיווך ויצרנו הכלאה טכנולוגית אשר תאפשר למנהלי חברות למצוא את המשרד הבא שלהם בקלות" כך מספר לנו מאיר כהן, מנכ"ל Offispaces ומי שנמצא בתחום הנדל"ן כבר מעל ל-10 שנים.

"עד היום, כדי למצוא משרד להשכרה בתל אביב למשל, היית צריך להתמודד עם חוסר רלוונטיות המתבטאת בהצגה גרועה של המשרדים וכמובן, בעובדה שלוחות כמו יד2 לא לוקחות אחריות על הנכסים שמעלים לאתר. אנחנו לעומת זאת שולחים צלם מקצועי לכל משרד על מנת להבטיח שהלקוח יחווה את המשרד בצורה הטובה ביותר "

מאיר כהן הקים את Offispaces לפני כשנתיים מתוך רצון לפתור את הבעיה הזאת ולהקל על מנהלי החברות במציאת משרד להשכרה, עד כדי כך שבתור לקוח אתה אפילו לא משלם את עמלת התיווך

"ב Offispaces אתה תקבל את היצע המשרדים הכי רלוונטי אליך, כולל אופציות סינון על פי מחיר, גודל, מצב הנכס ואזור מועדיף. כל משרד שמופיע בפלטפורמה שלנו זמין להשכרה. כל מה שעליכם לעשות הוא למצוא את המשרד שאותו אהבתם ולהשאיר פרטים דרך האתר"

חלק משירותי חברת Offispaces היא גם הצמדה של מנהל תיק לקוחות מומחה אשר ילווה את החברה לאורך כל הדרך והוא יהפוך להיות איש הקשר הצמוד של החברה בהתנהלות מול בעלי הנכס, כל הדרך עד לחתימת החוזה.

"המטרה שלנו, היא להנגיש את כל מה שקשור במשרדים להשכרה לקהל הרחב, ולכן בנוסף להשכרת המשרדים ביצענו שיתוף פעולה עם אדריכלי המשרדים ומעצבי הפנים המובילים בישראל. כך שאם תרצו לעצב את המשרד או לשפץ אותו- תוכלו לראות באתר תחת העמוד "אדריכלים ופרויקטים" את רשימת האדריכלים המובילים בישראל, תוכלו לצפות בפרויקטים שעשו וכמובן ליצור איתם קשר ישירות דרך האתר"

חברת Offispaces פועלת כרגע באזור המרכז והשרון, ולפי עדויות הלקוחות, זאת נראית כמו עסקה משתלמת במיוחד.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]