רבע מהתלמידים במועצה האזורית אשכול לא הגיעו לבתי הספר - 0404
רבע מהתלמידים במועצה האזורית אשכול לא הגיעו לבתי הספר

רבע מהתלמידים במועצה האזורית אשכול לא הגיעו לבתי הספר

על רקע אירועי ליל אמש, בו דקות ספורות לאחר הודעת צה״ל על חזרה לשגרה בעוטף עזה נורה טיל לעבר אשכול, הורים רבים הביעו חשש ובחרו שלא לשלוח את הילדים לבתי הספר.

גדי ירקוני, ראש מועצת אשכול אמר: "זה מובן ולגיטימי שאחרי יומיים מתוחים, הורים בחרו שהדבר הנכון עבור ילדיהם הוא להישאר איתם בבית. מנגד, הורים רבים שלחו את הילדים לבתי הספר והחשיבות היא שיש לפחות את הבחירה עבור הורים אם לשלוח או לא.

אנו לוקחים בחשבון שחלק מהילדים לא פנויים ללמידה היום ולכן יום הלימודים יותאם לאירועי הימים האחרונים שעברו על הילדים שלנו ויתמקד בפעילות הפגתית ומשחררת יותר. בהזדמנות זו, צריך לחזק את צוותי החינוך בעוטף עזה, שגם הם חיים את המציאות האזורית וגם הם הורים לילדים במציאות הזאת. המורים חיכו הבוקר לילדים בבתי הספר באהבה גדולה ותוך גילוי של תעצומות נפש.

תושבי עוטף עזה מצויים במלחמת התשה. על ממשלת ישראל לדאוג לאזרחיה, להבין את המצוקה כאן ולעשות כל שביכולתה כדי לשים סוף למצב הזה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]