בן גביר: "לפייגלין יש אנשי שמאל ברשימה - לא בטוח שאפשר לסמוך עליהם" - 0404
בן גביר:

בן גביר: "לפייגלין יש אנשי שמאל ברשימה – לא בטוח שאפשר לסמוך עליהם"

איש מפלגת עוצמה יהודית ומועמד איחוד מפלגות הימין לכנסת, עו״ד איתמר בן גביר, תקף את יו״ר מפלגת ׳זהות׳ משה פייגלין ואת רשימת מפלגתו ואמר כי לא ניתן לסמוך עליהם.

בן גביר: "אני מעריך את משה ושיתפנו יחד פעולה עוד בימי זו ארצנו. אך, מעבר למחלוקות האידיאולוגיות כמו סמים להמונים, צבא של שכירי חרב, התנגדות לדאגה לחלשים ועוד כל מיני סעיפים במצע שלו, שאני מוטרד מהם, החשש המרכזי הוא שלפייגלין יש אנשי שמאל ברשימה ובשעת מבחן הם יכולים להצביע בעד יוזמה של גירוש יהודים מהבית".

בן גביר הוסיף: "כולנו זוכרים איך אוסלו עבר. לקחו חברי כנסת שנבחרו בקולות הימין ופשוט העבירו אותם צד. זה יכול להתרחש גם הפעם ואין לי ספק שלא כל הציבור מודע לסכנה הזאת".

בן גביר התייחס בדבריו לקמפיין עוצמה יהודית ואמר: "אנחנו פונים לא רק לציונות הדתית אלא לחילונים, לאנשי חב"ד, לחרדים, למסורתיים ולכל המוני בית ישראל שמבינים שצריך שינוי, שאי אפשר להמשיך בדרך ש"ממשלת הימין" הלכה בארבעת שנים האחרונות ושרק כניסה של עוצמה יהודית במסגרת איחוד מפלגות הימין תוביל לשינוי אמיתי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]