ראש מוא"ז שער הנגב: "מבחינתנו הסבב הנוכחי יסתיים רק לאחר שיסתיימו השריפות וההתפרעויות על הגדר" - 0404
ראש מוא

ראש מוא"ז שער הנגב: "מבחינתנו הסבב הנוכחי יסתיים רק לאחר שיסתיימו השריפות וההתפרעויות על הגדר"

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה האזורית שער הנגב פנה לתושבים במסר ואמר כי הסבב הנוכחי, מבחינת המועצה, לא יסתיים עד אשר יסתיימו השריפות וההתפרעויות על הגדר.

ליבשטיין: "אמש עבר עלינו עוד לילה של אזעקות ונפילות. לשמחתי הרבה אין נפגעים בגוף או ברכוש. אני מפציר בכם למרות הרגיעה של השעות האחרונות, להישאר דרוכים ולפעול על פי הנחיות ההתגוננות של פיקוד העורף, עד לקבלת מידע אחר. אנחנו פועלים בשיתוף גורמי הצבא וצוותי הצח"י בישובים. צוות החירום המועצתי זמין לכל דבר או עניין בטלפון 08-6806450.

אני מבקש לחזק את כולנו. אנחנו כבר שנה שלמה בתוך מצב בטחוני מורכב, ארוך ומייגע ואני יודע שסבב ההסלמה הנוכחי תופס את חלקנו מותשים ומתוסכלים. כל אחד שמרגיש צורך, צריך מידע או מבקש להתייעץ, יכול לפנות למרכז החוסן שלנו, לעו"סיות הישוביות או לקו החם של השרות הפסיכולוגי שמספרו 0779802704.

אני נמצא בקשר ישיר ואישי עם גורמי הצבא והביטחון. בכל הזדמנות אני מבהיר להם שמבחינתנו הסבב הנוכחי יסתיים רק כאשר תסתיימנה השריפות וההפרעות על הגדר. לא ניתן שהשנה האחרונה תהיה השגרה החדשה שלנו.

שער הנגב היא קהילה חזקה ומלוכדת. בעבר צלחנו משברים, אם וכאשר יגיעו משברים חדשים נצלח גם אותם, כקהילה ערכית, ציונית, שאוהבת את הבית.

דאגו לעצמכם, דאגו למשפחותיכם ודאגו לקהילות הישובים שלכם. יחד נצליח. כולי תקווה שהשקט יחזור למחוזותינו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]