ליברמן שלא הכרתם: נגד ההתיישבות, נגד מכינה צבאית, נגד הריסת מבנים ערבים ובעד אלפי דירות בקלקיליה - 0404
ליברמן שלא הכרתם: נגד ההתיישבות, נגד מכינה צבאית, נגד הריסת מבנים ערבים ובעד אלפי דירות בקלקיליה אריאל חרמוני, משרד הביטחון

ליברמן שלא הכרתם: נגד ההתיישבות, נגד מכינה צבאית, נגד הריסת מבנים ערבים ובעד אלפי דירות בקלקיליה

מה קרה לו? האם תמיד היה כזה ואנחנו אלה שרק לא שמו לב? משהו מאוד לא טוב עובר על שר הביטחון אביגדור ליברמן.

אותו ליברמן שדיבר על התיישבות. אותו ליברמן שדיבר על פגיעה קשה בחמאס ובראשי חמאס. אותו ליברמן שדיבר על בנייה ערבית בלתי חוקית. אותו ליברמן – שכח את כל שאמר.

שר הביטחון אכזב רבים. זה לא שהם בחרו בו, אך הם האמינו בתום לב שהוא מתכוון למה שהוא אומר.

כן, זה אותו ליברמן שתקף את שר הביטחון הקודם בפרשת אלאור אזריה וכעת לא עושה דבר בעניין. זה אותו ליברמן שהבטיח לחסל את הנייה בתוך 48 שעות.

שר הביטחון הוא זה האחראי הבלעדי לנעשה ביהודה ושומרון. לא ראש הממשלה, לא אף שר אחר ולא צה"ל. ליברמן הוא הריבון ביהודה ושומרון. ברצותו, יהרוס המנהל האזרחי בתי ערבים בלתי חוקיים, ברצותו, יסייעו ליהודים להתיישב. ברצותו, יצומצמו פיגועי האבנים, בקבוקי התבערה והירי. אך השר שמחזיק באחת מהמשרות החשובות ביותר – פשוט לא רוצה.

השר ליברמן פועל בדיוק ההיפך מרצונו של רוב עם ישראל. הוא מנסה לסגור את המכינה הקדם צבאית בעלי כי איזה רב לא התיישב לו טוב בזווית העין (בלי קשר לדברים הקשים שאמר הרב). הוא מנסה להרוס מפעל אדיר של קצינים ובכירי צה"ל שיצאו משם, חלקם נפל כדי לשמור על כולנו. השר ליברמן זועם על הרצון לבנות בתי יהודים ביהודה ושומרון וממציא סיפורים כאילו שהדבר ייפגע בישראל מול דונלד טראמפ.

אותו השר, כן, אותו ליברמן, יזם תכנית הזויה ודחף לאישור 14 אלף יחידות דיור לשדרוגה של עיר הטרור – קלקיליה.

אותו השר שידבר על "מקלות וגזרים" לערבים, דחף את כל המקל לעם היהודי… וזאת מבלי שישלוף אפילו גזר אחד.

כך לא מתנהל שר ביטחון בממשלה ימנית. כך לא אמור להתנהג שר ביטחון בכלל. ליברמן – אתה אכזבה גדולה!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]