אחרי הקש בגג: טיל ממטוס קרב השמיד את לשכתו של המחבל איסמעיל הנייה (צפו) - 0404

אחרי הקש בגג: טיל ממטוס קרב השמיד את לשכתו של המחבל איסמעיל הנייה (צפו)

למטוסי קרב של חיל האוויר תקפו מבנה בן שלוש קומות הממוקם בשכונת צברא ברצועת עזה.

מצה"ל נמסר כי, "מדובר במטה סודי של ארגון הטרור חמאס, שמשמש את הביטחון הכללי, המודיעין הכללי והמודיעין הצבאי של ארגון הטרור חמאס".

עוד נמסר מדובר צה"ל כי, "מחלקת המודיעין הצבאי של חמאס אחראית על איסוף ומחקר מודיעין כנגד מדינת ישראל. מדובר בנכס שלטוני מרכזי של ארגון הטרור חמאס, שנתקף במקביל לתקיפות שמבצע צה"ל כעת ברצועת עזה".

בנוסף לתקיפה זו, כוחותינו מחיל האוויר תוקפים בשעה זו את משרדי ביטחון הפנים של חמאס בשכונת רימאל בצפון רצועת עזה.

מדובר צה"ל נמסר כי, "מטוסי קרב תקפו כעת מבנה בן חמש קומות הממוקם בשכונת רימאל בצפון רצועת עזה. המבנה שנתקף שימש את ארגון הטרור חמאס לצרכים צבאיים, כמשרד לביטחון הפנים. מדובר בנכס שלטוני מרכזי שמשרת את הזרוע הצבאית של ארגון הטרור חמאס ונתקף במקביל לתקיפות שמבצע צה"ל כעת ברצועת עזה.

התקיפות מבוצעות בתגובה לירי הרקטה לעבר שטח ישראל. ארגון הטרור חמאס נושא באחריות לכל הנעשה ברצועה וממנה".

בנוסף, כוחותינו מחיל האוויר השמידו את לשכתו של מנהיג חמאס, המחבל איסמעיל הנייה, זאת לאחר שירו מספר טילי אזהרה בנוהל "הקש בגג".

משרדו של המחבל הנייה משמש אותו ואת ארגון הטרור חמאס לפגישות ולצרכים צבאיים.

מחבלי חמאס הודיעו כי הושגה "הפסקת אש" בתיווך מצרי עם ישראל, שתכנס לתוקפה בשעה 22:00. למרות הדיווחים על הפסקת האש, כוחותינו מחיל האוויר ממשיכים בתקיפות ברחבי הרצועה. 

דובר צה"ל

*עדכון ראשון: 19:10.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]