כיצד ניתן להאריך את חיי הרכב שלנו? - 0404
כיצד ניתן להאריך את חיי הרכב שלנו? יח"צ

כיצד ניתן להאריך את חיי הרכב שלנו?

אין ספק כי רכב פרטי זו נוחות. הרכב הפרטי של כל משפחה משמש אותה רבות, אם לנסיעות בכל בוקר למוסדות החינוך של הילדים, נסיעה לעבודה, נסיעה לקניות או בילויים בשעות הערב. כשהיינו צעירים לא היה לנו רישיון, כך שנאלצנו להגיע ממקום למקום בעזרת תחבורה ציבורית ורק חלמנו על הרגע שנגיע לגיל המתאים כדי להוציא רישיון נהיגה.

החזקת רכב זו נוחות, אך גם אחריות. חוץ משמירה על כללי התנועה, נהיגה בטוחה ורגועה צריך גם לשמור על חיי הרכב ולא לשחוק אותו. בעזרת טיפול תקופתי לרכב בכל כמה חודשים, שומרים על כל החלקים המכניים של הרכב ומונעים ממנו תקלות שונות שעלולות לגרור תקלות חמורות, וכך גם הוצאות כספיות גדולות במיוחד. הטיפול התקופתי לרכב כולל בדיקה מקיפה לחלקים המכניים של הרכב, כשירות עבודתם במהלך נסיעה והחלפת חלקים פגומים או בלויים.

בדיקת כשירות תנועה שנתית לרכב

נוסף על טיפולים תקופתיים שעושים לרכב, משרד התחבורה מחייב כל בעל רכב לבצע מבחן שנתי של רכבו לצורך בדיקת כשירות תנועה על הכביש. יש חשיבות גדולה לבטיחות של רכב על הכביש, כך שומרים על בטיחות הנוסעים ברכב עצמו וגם על הנהגים הנמצאים על הכביש. רכב שאינו בטיחותי מבחינה נסיעה יכול לגרום חלילה לנזקים ותאונות בכבישים.

לפני לקיחת הרכב לביצוע המבחן, הקפידו לקחת אותו אל מוסך מקצועי לצורך ביצוע הכנה לטסט הכולל בדיקת בלמים, מכלול האורות הרכב, זיהום אוויר ועוד דברים שבודקים במהלך מבחן התנועה. באמצעות ביצוע הכנה לטסט מקדים למבחן התנועה, תוכלו להימנע מפסילת הרכב לנהיגה על הכביש.

כל השירותים במקום אחד

מכיוון שהרכב צריך לעבור טיפולים תקופתיים וגם מבחני כשירות באופן שוטף, מומלץ למצוא מוסך אמין ומקצועי שיטפל בכל הדברים במקום אחד. ניתן למצוא מוסכים בפריסה ארצית כמו מוסכים בחיפה, מוסכים במרכז הארץ וגם מוסכים בדרום.

מוסך רוברט בן זריהם ובנו הנמצא בקריות יוכל להעניק לכם מעטפת שירותים מקצועיים לרכבכם. גם שאם הנכם זקוקים לשירות חשמלאי רכב בחיפה, תוכלו למצוא את כל השירותים לרכב במוסך רוברט ובנו.

כתבה זו הופקה בשיתוף פעולה עם מגזין רכב .Autoguide

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]