נמאס לכם להתעסק עם סתימות? הזמינו אינסטלטור מומחה - 0404
נמאס לכם להתעסק עם סתימות? הזמינו אינסטלטור מומחה יח"צ

נמאס לכם להתעסק עם סתימות? הזמינו אינסטלטור מומחה

אם בכל כמה ימים אתם מתעוררים בבוקר לשלולית מים חדשה בכל פעם במרכז הבית, סימן שיש לכם בעיה רצינית בצנרת של הבית. בעיות הצנרת קיימות בעיקר בבנייני דירות משותפות, כאשר בכל קומה גרה משפחה אחרת. הסובלים העיקריים מבעיות צנרת אלו הדיירים שמתגוררים בקומת הקרקע של הבניין. מכיוון שכל מי הצנרת זורמים מהדירה הכי גבוהה ישירות למטה אל הביוב, כך כאשר נוצרת סתימה בקווי הצנרת המובילים את המים של כל הדיירים – זה לרוב יתבטא בחדירת מים אל הדירה התחתונה ביותר.

כדי לטפל בנושא המטריד אחת ולתמיד, מומלץ להזמין בהקדם אינסטלטור מומחה שיגיע לבדוק קודם היכן הסתימה נגרמת. במקום לשבור את הקירות, להרים ריצוף ולשלם הון תועפות על איתור מקור הסתימה פשוט מזמינים אינסטלטור מקצועי לבחון את הנושא. כך באמצעות ציוד מקצועי כמו צילום קווי ביוב, הוא יוכל לקבל תמונה ברורה בנוגע למקור הסתימה ודרכי הטיפול בה.

כיצד מוצאים אינסטלטור מקצועי?

בעיות של סתימות בצנרת הבית זה דבר מטריד מאוד, הוא גוזל לנו זמן רב ממהלך היום ואיננו יכולים להשאיר את הבית כך עם שלוליות מים גדולות כיוון שהם יכולות להזיק מאוד לרהיטים. לכן, כדאי להזמין בהקדם האפשרי אינסטלטור הנמצא קרוב לאזור מגוריכם. ניתן למצוא אינסטלטור במרכז לפי חיפוש באינטרנט או התייעצות עם חברים.

אם הנכם מתגוררים באחד ממושבי השרון, העדיפו למצוא אינסטלטור בשרון ולא באזור המרכז, כך שיהיה קרוב לאזור מגוריכם ויגיע אליכם במהירות לטיפול בבעיה. בנוסף לשירותי איתור ופתיחת סתימות, אינסטלטורים מקצועיים מתמחים בכל הנוגע לבעיות צנרת כמו איתור נזילות מים ברחבי הבית. אם בכל חודש מגיע אליכם חשבון מים גבוה במיוחד ללא סיבה מוצדקת, זהו סימן בולט כי רוב הסיכויים שקיימת נזילת מים מאחד מצינורות המים בביתכם.

כדי לאתר את הנזילה, עברו בין הברזים בבית והצינורות הגלויים המחוברים לברזים ובדקו האם הם יבשים. אם כן, נראה שהבעיה היא פנימית ועליכם להזמין בהקדם אינסטלטור בכפר יונה שיגיע לאתר את הנזילה. חברת אינפראצ'ק תוכל להעניק לכם מגוון פתרונות לכל סוגי בעיות האינסטלציה, ללא הרס של קירות ומרצפות הבית.

כתבה זו הופקה בשיתוף פעולה עם פורטל בעלי מקצוע Uclick.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]