עו"ד בן גביר לשופט מלצר: "הורה למועמדת כחול לבן מירב כהן להשיב את הכספים אותה גייסה לתורמים" - 0404
עו

עו"ד בן גביר לשופט מלצר: "הורה למועמדת כחול לבן מירב כהן להשיב את הכספים אותה גייסה לתורמים"

מועמד איחוד מפלגות הימין לכנסת, עו"ד איתמר בן גביר, פנה היום (ראשון) ליו"ר ועדת הבחירות השופט חנן מלצר, בבקשה להורות למירב כהן, מועמדת מפלגת כחול לבן לכנסת, להשיב את הכספים אותה גייסה כהן לתורמים עבור קמפיין 'מימון המונים' אותו קיימה, זאת לאחר שהוגשה כנגדה תביעת דיבה. את קמפיין 'מימון ההמונים', קיימה, כאמור, על מנת לממן את הוצאותיה המשפטיות בתיק.

בן גביר כותב במכתבו כי קיים איסור בחוק על קבלת תרומות מהציבור עבור קמפיין במהלך תקופת הבחירות, ומציין כי "אמנם התרומות המדוברות הן אינן תרומות ישירות עבור מימון קמפיין המועמדת כהן לכנסת, אולם החשיפה התקשורתית לה זכתה הגב' כהן בעקבות קמפיין זה, יש בו משום קמפיין בחירות".

עו"ד בן גביר הוביף כי "צר לי שמועמדת מפלגת השמאל הקיצוני הזוכה לתמיכת המפלגות הערביות תומכות הטרור, מצפצפת על החוק ובמהלך תקופת בחירות מנסה לעשות ספין תקשורתי על גבו של הציבור באמצעות קמפיין מימון המונים, וזאת בניגוד לחוק. אני מקווה שהשופט מלצר ייעתר לבקשתי ויורה לגברת כהן להשיב את הכספים האסורים בשימוש לתורמיהם". 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]