גנץ מדבר על יחסים טובים עם ארה״ב? יאיר נתניהו הזכיר לו את המכתב של ח״כים כיום ב״כחול לבן״ נגד טראמפ - 0404
גנץ מדבר על יחסים טובים עם ארה״ב? יאיר נתניהו הזכיר לו את המכתב של ח״כים כיום ב״כחול לבן״ נגד טראמפ

גנץ מדבר על יחסים טובים עם ארה״ב? יאיר נתניהו הזכיר לו את המכתב של ח״כים כיום ב״כחול לבן״ נגד טראמפ

מה חושב נשיא ארה״ב דונלד טראמפ על בני גנץ וחברו יאיר לפיד? לא קשה לנחש. לפני הבחירות בארה״ב היו אלה חברים במפלגתו של יאיר לפיד שחתמו על מכתב שנשלח לראש הממשלה בנימין נתניהו ודרשו ממנו לבטל פגישה מתוכננת עם טראמפ ולגנותו, לאחר שהצהיר כי יש למנוע כניסת מוסלמים לארה״ב.

במכתב ציינו החותמים: ״לאחר אמירה גזענית ושערורייתית זו… לא יעלה על הדעת כי הפגישה תתקיים כמתוכנן. אנו קוראים לראש הממשלה לגנות בפומבי את הדברים וכן לבטל את הפגישה עם טראמפ עד שיחזור בו מדבריו״.

היום, פרסם גנץ סרטון של 42 שניות והודיע כי הוא ממריא לארה״ב כדי לדבר באייפאק ולקרב את יהדות ארה״ב לישראל. הסרטון שפורסם נראה ערוך (שלושה קטעי עריכה שונים ב-42 שניות), מה שמעיד על יכולת הנאום הנמוכה של גנץ. (הסרטון מצורף בסוף הכתבה).

יאיר נתניהו כתב: ״רוב חברי מפלגתו של יאיר לפיד ,שהיום נמצאים בכחול לבן, חתמו על המכתב. אין ספק שאם יאיר לפיד ראש ממשלה, היחסים עם אמריקה ישתפרו פלאים״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]