נתניהו: ״איראן פרצה לטלפון של גנץ ולקחה ממנו חומרים רגישים. בני - מה אתה מסתיר״? - 0404
נתניהו: ״איראן פרצה לטלפון של גנץ ולקחה ממנו חומרים רגישים. בני – מה אתה מסתיר״?

נתניהו: ״איראן פרצה לטלפון של גנץ ולקחה ממנו חומרים רגישים. בני – מה אתה מסתיר״?

ראש הממשלה בנימין נתניהו, הזהיר את הציבור הישראלי מפני החשש שבני גנץ ייסחט ע״י האיראנים, במידה וייבחר לראשות הממשלה.

נתניהו: ״בימים האחרונים הייאוש של לפיד וגנץ הביא אותם לשפל חדש. הם מנסים בכוח להנשים פרשה שנבדקה עד תומה עם כל המידע ושנקבע לגביה באופן חד משמעי שלא נפל רבב בהחלטותיי, ושכולן היו למען בטחון ישראל.
אין פה שום מידע חדש, אין פה שום דבר חדש חוץ מדבר אחד: הפאניקה של לפיד וגנץ.

אנחנו שואלים את עצמנו, והציבור שואל את עצמו, מה הסיבה לפאניקה הזאת? מה קרה? התשובה ברורה. לפיד וגנץ בפניקה משום שאיראן פרצה לטלפון של גנץ ולקחה ממנו חומרים רגישים. ההיסטריה של לפיד וגנץ מעלה שאלות קשות. בני גנץ, מה אתה מסתיר מהציבור הישראלי? מה האיראנים יודעים עליך שאתה מסתיר מאתנו? איזה חומר האירנים מחזיקים עליך? למה לא סיפרת את הדברים לשותפיך למפלגה כשעודכנת על ידי השב"כ. מה היה לך להסתיר מהם? האם עשית שימוש חסר אחריות בטלפון האישי שלך, כשאתה שהיית רמטכ"ל וראש חברת סייבר יודע שהמכשירים האלו נגישים לכוחות הביון של האויב, ומעל הכל, איך תעמוד כרה"מ מול איראן האויב מס' 1 שלנו כשאיראן מחזיקה עליך חומר רגיש? זה לא עניין רכילותי, זה עניין של בטחון המדינה.

הדרך היחידה שלא תהיה נתון לסחיטה זה שתחשוף עכשיו בפני הציבור את הדברים. בני גנץ, אני אומר את זה בצער אבל יש לך בעיה עקבית של היעדר שיקול דעת. איפה היה שיקול הדעת שלך כשהשתתפת באירוע הזיכרון המביש שהעמיד בשורה אחת את חללי צה"ל ואת ההרוגים הפלסטינים בצוק איתן כולל 1000 מחבלי חמאס. איפה היה שיקול הדעת שלך כשחתמת על ההסכם המסוכן עם איראן שאני התנגדתי לו? איפה היה שיקול הדעת של יאיר לפיד ושלך כשאמרתם שיש צדדים טובים בהסכם, שהאיראנים רציונליים, ושהיעדר יהרוס את יחסינו עם ארה"ב.

גנץ הסתרת את המידע על הפריצה מחבריך למפלגה, אולי חשבת שתוכל להסתיר אותו גם מאזרחי ישראל, אבל אינך יכול לבקש את אמונם של אנשי ישראל בלי שתחשוף בפני ישראל את כל האמת. ישראל צריכה רה"מ חזק ולא סחיט, רה"מ שידע לעמוד מול איראן ומול כל אויבינו. אזרחי ישראל, אם אקבל שוב את האמון שלכם אמשיך להוביל את המדינה בשיקול דעת, אחריות ועוצמה לעוד ועוד הישגים כבירים״.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]