הליכוד: "גנץ ממשיך להפיץ עלילה שקרית נגד נתניהו" - 0404
הליכוד:

הליכוד: "גנץ ממשיך להפיץ עלילה שקרית נגד נתניהו"

במפלגת הליכוד הגיבו לראיונות שנתן בני גנץ לכלי התקשורת ואמרו כי הוא ממשיך להפיץ עלילה שקרית נגד נתניהו והוסיפו כי בעקבות המידע שהוא מסרב לחשוף אותו מחזיקה איראן לא יוכל להתמודד מול האיום האיראני. 

הליכוד: "לצערנו, בני גנץ ותומכיו בתקשורת ממשיכים להפיץ עלילה שקרית נגד ראש הממשלה נתניהו. רכש הצוללות נעשה למען ביטחון ישראל וראש הממשלה נתניהו לא הרוויח אפילו שקל אחד מרכש זה. כל הפעולות הקשורות בעניינו של ראש הממשלה דווחו כדין לרשויות המתאימות, וכך גם כל אחזקותיו. כל החומרים, לרבות נושא הצוללות המצריות, נבדק ע״י היועץ המשפטי לממשלה שקבע שנתניהו אינו חשוד בדבר.

ההתנהגות של בני גנץ ביחס לפרשיית הטלפון מעידה על חוסר שיקול דעת שלו, בדומה לתמיכתו בהסכם הגרעין הרע עם איראן והשתתפותו באירוע זיכרון ישראלי- פלשתיני להרוגי ״צוק איתן״ שכללו 1000 מחבלי חמאס.

אדם שמדינת האויב מספר 1 של ישראל – איראן – מחזיקה עליו מידע רגיש שהוא מסרב לחשוף בפני שותפיו הפוליטיים ובפני אזרחי ישראל, לא יוכל לעמוד מול האיום איראני".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]