השר גלנט בזירת הפיגוע סמוך לאריאל: "מגבה את מפקדי ולוחמי צה"ל המהווים את כלי המגן של המדינה" - 0404
השר גלנט בזירת הפיגוע סמוך לאריאל:

השר גלנט בזירת הפיגוע סמוך לאריאל: "מגבה את מפקדי ולוחמי צה"ל המהווים את כלי המגן של המדינה"

השר וחבר הקבינט המדיני בטחוני, אלוף (במיל'), יואב גלנט, סייר הבוקר בזירת הפיגוע בצומת אריאל ועודכן על פרטי הפיגוע הקשה שאירע שלשום. בהמשך השתתף בטקס הנחת אבן פינה לשכונה חדשה בעיר אריאל.

גלנט: "הערבים וגם אחרים לא מוכנים להכיר בזכות שלנו לקיים כאן מדינה יהודית, ציונית, ריבונית ודמוקרטית. סיירתי הבוקר בזירת הפיגוע, למדתי ממראה עיניים על אומץ ליבם של הלוחם גל קיידאן ושל הרב אחיעד ז"ל. אני מגבה את מפקדי ולוחמי צה"ל ואנשי כוחות הביטחון העומדים המהווים את כלי המגן של מדינת ישראל.

הנחת אבן הפינה היום להקמת שכונה בת 830 יחידות דיור באריאל היא התשובה הציונית הלאומית הראויה כנגד מבקשי רעתנו. באריאל יוקמו בעשור הקרוב 5,000 יחידות דיור. אנחנו נתכנן ונבנה את כל שנדרש באריאל. אריאל היא עיר ואם בישראל וסמל ומוקד מרכזי בשומרון.

אנו צריכים להכפיל ולשלש את הבנייה בעיר כולל פיתוח התעסוקה, התחבורה, הגדלת האוניברסיטה ופרויקטים נוספים. אני רואה בנושא זה יעד חשוב ברמה הלאומית – קידום העיר אריאל בפרט וההתיישבות ברחבי מדינת ישראל ויהודה ושומרון בכלל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]