ככה תכינו את הבית לקראת החג - 0404
ככה תכינו את הבית לקראת החג Depositphotos

ככה תכינו את הבית לקראת החג

חג הפסח כבר נמצא מעבר לפינה, וחגים אחרים כמו ראש השנה, שבועות ושאר מועדים אשר משמחים אותנו, מגיעים אלינו וגורמים לנו אושר.  

אם אתם רוצים להעביר את חופשת החג בכיף, כדאי שתתחילו כבר עכשיו להכין את הבית לאירוח ולימי החופש. בכך תוכלו לשהות במרחב המגורים שלכם בכיף. אז כיצד אפשר להכין את הבית לחג? כמה טיפים ועצות טובות בהמשך.

הבית שלנו הוא מקום בו נעים לשהות, בעיקר כאשר הוא נעים נקי ומסודר. לכן רבים דואגים להכין את מרחב המגורים לשהייה ואירוח, כמה חודשים לפני תקופת החגים.

אם גם אתם רוצים לחיות בסביבה נעימה, ישנן כמה פעולות שחשוב שתבצעו, כגון:

הרחקת יונים – יונים הן ציפורים ידידותית ויפות שכיף לראות ואף להאכיל בכיכרות העיר. עם זאת, כאשר היונה מגיעה לאזור המגורים, היא מותירה אחריה לשלשות, נוצות, צואה ושאל תחלואים. לכן יש לקראת החג לבצע הרחקת יונים באמצעות המקצוענים.

הדברה – כאשר אתם מבצעים הרחקת יונים, או במידה וישנם מזיקים אחרים שפולשים לאזור המחייה שלכם, תוכלו להיעזר בשירות הדברה מקצועית על ידי מומחים. מדבירים מנוסים ידעו לבצע גם הרחקת יונים וגם הרחקה של מכרסמים, זוחלים, חרקים וג'וקים. בכך המרחב יהיה נעים ונקי.

ניסיון יסודי – לאחר שביצעתם הדברה, המתינו שבוע והתחילו לנקות את הבית לקראת החג. את הניקיון יש להתחיל מניקוי אבק שנמצא במדפים עליונים תוך המשך הניקיון עד מדפים תחתונים. נקו את כל הבית מאבק, והשתמשו בשואב אבק תעשייתי על מנת להפטר מהאבק בצורה מהירה.

לאחר שאיבקתם את הבית: נקו ארונות, סדרו ומיינו חפצים תוך השלכת חפצים שאינם בשימוש למכולות ייעודיות. לבסוף יש לבצע שטיפה יסודית של הרצפות ולבצע פוליש לרצפה לקראת החגים.

סידור מרחבים חיצוניים – הכינו גם את החצר או המרפסת אל ימי החג, בזמן שאתם נעזרים חברות מקצועיות לפינוי פסולת. במידה ותרצו לפנות פסולת לבד, בדקו עם העירייה או עם המועצה המקומית באילו ימים נאספת הפסולת, ובהתאם לכך בצעו את הניקיון בחצר ובמרפסת.

עיצוב – לאחר שסיימתם על כלל המשימות, הגיע הרגע הכיפי בו תעצבו את המרחב, דרך הוספת כלי טקסטיל חדשים, שינוי מראה הבית כמו גם הוספת קישוטים ואלמנטים מעוצבים. בכך תוכלו לשהות בבית נעים, נקי ומרשים!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]