בעקבות פסילת בן ארי: עוצמה יהודית פרסמה את דרישותיה מאיחוד מפלגות הימין - 0404
בעקבות פסילת בן ארי: עוצמה יהודית פרסמה את דרישותיה מאיחוד מפלגות הימין

בעקבות פסילת בן ארי: עוצמה יהודית פרסמה את דרישותיה מאיחוד מפלגות הימין

לאחר פסילתו של ד"ר מיכאל בן ארי מלרוץ לכנסת על ידי בג"ץ, פרסמו הערב (ראשון) אנשי מפלגת עוצמה יהודית את דרישותיהם ממפלגות הבית היהודי והאיחוד הלאומי.

לדברי אנשי המפלגה, "במצב שנוצר, כמאה אלף בוחרי עוצמה מרגישים ממורמרים ופגועים וברור שאם לא יינתן מענה הולם, יתקשו בוחרי עוצמה להגיע לקלפי, דבר שיסכן את גוש הימין".

בין היתר, הדרישות שהציבו אנשי עוצמה הערב, מלבד תפקיד שר לברוך מרזל, קידומו של עו"ד בן גביר למקום החמישי ברשימה המשותפת, הבטחה כי בן גביר יהיה יו"ר ועדת חוקה, בין אם עוצמה יהודית תהיה חלק מהקואליציה או חלק מהאופוזיציה וקיומה של ההבטחה לחברותו של בן גביר בועדה למינוי שופטים.

גורמים בעוצמה אמרו הערב: "הדרישות שהופנו הערב הן דרישות לגיטימיות, ובסיסיות ולאור ההחלטה האומללה של בג"צ, אך טבעי הוא לאפשר לשר מעוצמה ולעו"ד בן גביר לפעול בתחום המשפט ולהביא לשינוי אמיתי, שלצערנו לא התרחש בתקופת כהונתה של איילת שקד".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]