שרת המשפטים שקד: "שופטי בג"ץ קרעו את החבל והפכו עצמם לגורם פוליטי" - 0404
שרת המשפטים שקד:

שרת המשפטים שקד: "שופטי בג"ץ קרעו את החבל והפכו עצמם לגורם פוליטי"

יו"ר הימין החדש, שרת המשפטים איילת שקד הגיבה להחלטת שופטי בג"ץ לפסול את מועמדותו של יו"ר עוצמה יהודית, ד"ר מיכאל בן ארי, לכנסת ובמקביל לאשר לעופר כסיף ולמפלגות הערביות להתמודד.

שקד: "שופטי בג"צ קרעו את החבל, והפכו עצמם לגורם פוליטי. החלטת בג"ץ לפסול את בן ארי ומאידך להכשיר מפלגות תומכות טרור היא התערבות בוטה ומוטעית בליבת הדמוקרטיה הישראלית, רמיסה של החלטת ועדת הבחירות. מחר בשעה 9:45 אפרסם את תכניתי להשלמת המהפכה המשפטית לקדנציה הבאה".

‏יו"ר האיחוד הלאומי, ח"כ בצלאל סמוטריץ', הגיב גם הוא: "כשאין ציפיות אין אכזבות. הסוף של תאטרון האבסורד הפוליטי הזה היה צפוי וידוע מראש. בג"ץ לא מפספס שום הזדמנות כדי להוכיח עד כמה הוא מנותק מהציבור ועד כמה הוא אינו ראוי לאמונו. ביום כזה שבו אנו קוברים שוב את מתינו שופטי בג"ץ קובעים שתומכי טרור ששוללים את קיומה של מדינת ‏ישראל יכהנו בכנסת ישראל, אבל מיכאל בן ארי, שבניו משרתים ביחידות קרביות בצה"ל – לא.

שום תעלול משפטי לא יכול להסביר את עיוות הדין האבסורדי הזה. את התשובה לבג"ץ יתן הציבור הישראלי בקלפי בעוד ועוד פתקים של 'טב' שיבהירו שלא בג"ץ יקבע לנו. העם יקבע ויחזיר את בג"ץ למקומו הטבעי".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]