העליון זה לא שמאל - זה שמאל קיצוני! הפעם הפחדתם אותנו - נפגש בבחירות! - 0404
העליון זה לא שמאל – זה שמאל קיצוני! הפעם הפחדתם אותנו – נפגש בבחירות!

העליון זה לא שמאל – זה שמאל קיצוני! הפעם הפחדתם אותנו – נפגש בבחירות!

מי שרצה עוד הוכחה ששופטי העליון מזיקים לעם ישראל וארץ ישראל, קיבל אותה הערב בגדול. זה לא שמאל חברים, זה שמאל קיצוני.

שופטים שפוסלים מועמד לגיטימי לרוץ לכנסת וכזה שאושר ע״י וועדת הבחירות ומאידך, מאשרים ריצה של מפלגה שתפיסתה תמיכה בטרור ואת עופר כסיף שאמירותיו עברו כבר מזמן את הגבול, הם שופטים שמסייעים לביצוע הפיכה שלטונית. אין שום הגדרה אחרת להחלטה האומללה של שופטי העליון. זו הפעם הראשונה שהעליון מחליט לפסול מועמד לכנסת, שאף אושר ע״י וועדת הבחירות.

ממשלת הימין מבינה כעת את טעותה הגדולה והאצבע מופנית בעיקר לאדון משה כחלון – אותו אחד שמציב שלטים של ״ימין שפוי״, אך מתנהג כמו שמאל אמיתי והיה זה שבעצמו הרס את האפשרות להגביל את בג״ץ, כאשר לא הסכים להעביר את ״פסקת ההתגברות״. מי שחשב ששקד ביצעה מהפך רציני בבית המשפט – מבין הערב כי רק ״פסקת ההתגברות״ – חוק עוקף בג״ץ, ישנה כאן באמת.

המהלך הזה של שופטי בג״ץ (כולל השופט שמונה ע״י שקד ואשר חשבנו לרגע שהוא יפסוק על פי ההגיון), לא ייפגע בימין. הוא ידליק עוד יותר את העם היושב בציון ויבהיר לו שצריך להצביע רק למפלגות הימין, כי אחרת הבל״דים והקיצוניים האמיתיים ישלטו כאן ויהרסו את ארצנו הקטנה לחלוטין.

בג״צ, חשב הערב כמו שמאל קיצוני והתנהג כמו שמאל קיצוני, אך כאשר שמאל קיצוני פועל נגד רחשי הלב של העם, העם קם על רגליו וממהר להצביע נגד כל מה שלא מסמל את העליון – לימין.

שופטי בג״ץ היקרים – הערב באמת הפחדתם אותנו. נפגש בבחירות!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]