נתניהו: "אנחנו בעיצומו של מרדף בשני מוקדים - נלכוד אותם ונמצה איתם את הדין" - 0404
נתניהו:

נתניהו: "אנחנו בעיצומו של מרדף בשני מוקדים – נלכוד אותם ונמצה איתם את הדין"

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר בפתח ישיבת הממשלה כי הוא מחזק את כוחות הביטחון אשר עוסקים במרדף אחר המחבלים שביצעו את הפיגוע המשולב בשומרון.

נתניהו: "אנחנו בעיצומו של מרדף אחר המפגעים בשני מוקדים באזור אריאל. אני מחזק את ידיהם של חיילי צה"ל, השב"כ וכוחות הביטחון שרודפים אחר המפגעים. אני בטוח שהם ילכדו אותם ונמצה איתם את הדין כפי שעשינו בכל המקרים האחרונים".

בנוגע לסבב האחרון מול החמאס בעזה, לאחר שיגור הרקטות לעבר ת"א, אמר: "ישראל רואה בחומרה רבה את השיגור של רקטות מרצועת עזה לעברנו בסוף השבוע. החמאס נושא באחריות לכל התקפה מרצועת עזה, גם כשמדובר בירי מכוון וגם כשמדובר בירי בטעות.

לכן הוריתי לתקוף מאה מטרות טרור של חמאס, וצה"ל הנחית עליהם מכה קשה. במידת הצורך נעצים את התקיפות הללו ככל שיידרש, כדי להמשיך להבטיח את השקט לאזרחי ישראל".

עוד הוסיף רה"מ כי, "השבוע יגיע לישראל מזכיר המדינה האמריקני מייק פומפאו. אני אדון עמו במאמצים שלנו למנוע התבססות צבאית של איראן בסוריה, ומעל לכל, נדון במאמצים למנוע מאיראן להשיג נשק גרעיני.

אני אפגש עמו גם יחד עם נשיא קפריסין וראש ממשלת יוון כדי לקדם את הנחת צינור הגז שיעבור מישראל לאירופה. הדבר יביא להכנסות עצומות לקופת המדינה שיופנו לרווחת אזרחי ישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]