עוצמה יהודית תדרוש: ברוך מרזל ימונה לשר, אם בן ארי יפסל על ידי בג"ץ - 0404
עוצמה יהודית תדרוש: ברוך מרזל ימונה לשר, אם בן ארי יפסל על ידי בג

עוצמה יהודית תדרוש: ברוך מרזל ימונה לשר, אם בן ארי יפסל על ידי בג"ץ

במפלגת עוצמה יהודית נערכים הבוקר (ראשון) להחלטת בית המשפט העליון באשר לערעורים על פסילת ד"ר בן ארי, כאשר במקביל יפרסם בית המשפט את החלטתו בעניין רע"מ-בל"ד, חד"ש-תע"ל ועופר כסיף. 

במפלגה מעריכים שהערעור נגד בן ארי יידחה, במיוחד לאחר שבית המשפט העליון אפשר בשנים האחרונות לדמויות כמו עזמי בשארה וחנין זועבי להיבחר לכנסת ואולם יש גורמים שהביעו ספקות בעניין במיוחד לאור ההרכב הלא מאוזן שנקבע, ויחסם של השופטים במהלך הדיון לעורך דינו של בן ארי, יצחק בם. 

ביום חמישי בשעת לילה מאוחרת, התקיימה פגישה בין ראש האיחוד הלאומי בצלאל סמוטריץ' לבין עו"ד איתמר בן גביר מראשי עוצמה יהודית ומועמד התנועה לכנסת שגם נגדו הוגש ערעור, אולם לדברי משפטנים המדובר היה בערעור חסר בסיס. בפגישה ביקש עו"ד בן גביר חבילת פיצוי למקרה שד"ר בן ארי ייפסל בבית המשפט ובין היתר הדברים שנדונו עלה נושא מינויו של ברוך מרזל לשר. במהלך הפגישה, נדונו עוד בקשות של עוצמה לרבות התפטרות המועמדים שמוצבים לפני עו"ד בן גביר ברשימה וכן בקשות נוספות.

בעוצמה יהודים אומרים הבוקר כי: "אנו מאמינים ומקווים שבית המשפט העליון לא יפסוק פסיקה שתיזכר לדיראון עולם. זה יהיה יום שחור לדמוקרטיה הישראלית ולשלטון החוק. אנו לא נתייחס לחבילת הפיצוי שביקשנו, אבל ברור היה לכולם בחדר כי במקרה שבן ארי נפסל, יש חובה לגרום למצביעי עוצמה לנהור לקלפיות".

בצלאל סמוטריץ' אישר את קיומה של הפגישה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]